Herné notebooky ASUS ROG sa prezlečú do ľadovo modrých farieb

Herná divízia Republic of Gamers spoločnosti ASUS predstavila celkom novú farbu pre svoje notebooky, ktorá má priniesť trochu svetla do temného herného hardvéru.

Takmer všetky herné notebooky na trhu sú čierne alebo sivé a dopĺňajú ich sýto červené, zelené alebo modré doplnky. Nová séria Glacier Blue od ASUS ROG to má zmeniť.

V treťom kvartáli tohto roku sa do predaja dostanú vynovené modely Zephyrus S GX502, Zephyrus M GU502 a Strix G G531 a G731. Ich svetlomodré telo doplní priam ľadové podsvietenie klávesnice a výsuvnej časti, ktorá zlepšuje chladenie hardvéru.

ASUS chce týmto krokom zaujať hráčov, ktorí chcú zmenu, ale aj profesionálov, ktorí potrebujú výkonný herný notebook na prácu a nechcú na verejnosti chodiť s vyslovene herným hardvérom. Presný dátum vydania, ako ani cenu zatiaľ ASUS nestanovil.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy COMPUTEX 2019 ďakujeme spoločnosti ASUS, ktoré hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX v Taipei. Za dátové pripojenie v Taipei ďakujeme operátorovi Orange.

 

Komentáre k článku