Herné príslušenstvo Trust s futuristickým vzhľadom, lahôdka pre gamerov

Ďalším novinkám z oblasti herného príslušenstva sa isto potešia fanúšikovia počítačových hier. Firma Trust na slovenský trh oficiálne uvádza futuristické herné príslušenstvo, slúchadlá GXT 322 a myš GXT 155.

Trust_GXT155_Black_visual
ZDROJ | Trust

Laserová herná myš Trust Gaming GXT 155 je dodávaná v troch farbách. Biela, čierna a so zelenou kamuflážou. Vďaka špeciálnemu výstupku (plôške na pravom boku myši), určenému pre prsteník, je táto myš prioritne určená pre pravákov.

Povrch myši imituje leštený kov. Disponuje rozlíšením 5 000 DPI, má integrovanú pamäť, do ktorej sa ukladá celkovo 5 profiov jedenástich programovateľných tlačidiel. Zaujímavosťou je 8 kovových závaží (po 2 g), ktorými si nastavujete hmotnosť myši podľa vlastných potrieb.

Myš sa k počítaču pripája cez 1,9 m dlhý kábel. Na Slovensku sú jej odporúčané maloobchodné ceny nasledovné: čierna – 31,81 €, biela a zelená kamufláž – 34,99 €.

Trust_GXT322_Green_visual
ZDROJ | Trust

Náhlavná súprava Trust Gaming GXT 322, tiež určená pre gamerov, je v rovnakých farbách, ako vyššie spomenutá myš. Teda v bielej, čiernej a so zelenou kamuflážou. Plastová konštrukcia súpravy je doplnená pochrómovanými prvkami.

Pre pohodlné nosenie má headset čalúnený hlavový mostík aj náušníky. Na komunikáciu sú slúchadlá vybavené flexibilným mikrofónom. Kompatibilné sú s bežnými počitačmi a vďaka dodávanej redukcii aj s mobilnými telefónmi.

Trust_GXT322_White_front
ZDROJ | Trust

Odporúčané ceny náhlavnej súpravy GXT 322 sú 24,79 € za čierne prevedenie a 27,89 € za biele a zelené.

ZdrojTrust

Komentáre k článku