Herné All-in-One Maingear ALPHA 34 so zakriveným monitorom

ZDROJ | Maingear

Na domovskej pôde USA počas konania výstavy CES 2016 v Las Vegas nesmie chýbať ani americký producent herných počítačov a notebookov firma Maingear. Ak by ste od nej očakávali nejaký nadupaný desktop či notebook, ste na omyle. Maingear do Las Vegas priniesol All-in-One, Maingear ALPHA 34. Áno, čítate dobre, herné zariadenie v štýle „všetko v jednom“. Gameri sa možno chytajú za hlavu, ale pre Maingear to nie je nevyšliapaný chodník.

Veru, ALPHA 34 nie je prvým All-in-One od Maingear, možno si ešte spomeniete na ALPHA 24 spred troch rokov. No 34-ka ide podstatne ďalej. V prvom rade má zakrivený, 34-palcový displej s rozlíšením 3 440 x 1 440 px. V najzákladnejšej konfigurácii v cene 1 999 $ dostanete zariadenie v takejto zostave komponentov: matičná doska MSI H110I Pro, procesor Intel Core i3 6100, RAM 8GB HyperX FURY DDR4- 2666 (2x4GB), grafika AMD Radeon R7 360X a ako úložný priestor poslúži 1TB 7200pm 2,5” HDD.

Maingear ALPHA 34 08
ZDROJ | Maingear

Ak sa vám to máli, pridať si môžete automobilovú farebnú povrchovú úpravu, obehové kvapalinové chladenie, druhý harddisk a mnoho iného. Samozrejme, za príslušný doplatok. Maingear však vie čo robí.

ALPHA 34 je kompatibilná so štandardnými Mini-Itx matičnými doskami, desktopovými grafickými kartami plnej veľkosti a ostatnými PC komponentami. Pri tom vďaka video vstupu poslúži aj ako samostatný monitor a VESA kompatibilita umožní aj zavesenie na stenu. Wi-Fi, LAN a Bluetooth sú samozrejmosťou, nechýba ani USB 3.0, alebo čítačka kariet. Čerešničkou je rozšíriteľná Full HD USB webkamera, ktorá má pripravený USB port navrchu monitora. Gameri teda majú nad čím rozmýšľať.

https://www.youtube.com/watch?v=4IeZUMGsdf8
https://www.youtube.com/watch?v=5-kgXyxlPEc

ZdrojMaingear

Komentáre k článku