Herná myška Roccat Leadr s minimálnym oneskorením

ZDROJ | RoccatRoccat Leadr

Nová bezdrôtová myška Roccat Leadr predstavená na výstave CES 2017 sľubuje takzvaný ,,Zero Lag“, ktorým hráčom spríjemní hranie a zvýši šance na úspech.

Bezdrôtové herné myšky sú dlhodobo spájané s pohodlnosťou a v zásade neobmedzenou voľnosťou v pohybe, no to všetko prevyšuje oneskorenie či takzvaný lag. V mnohých akčných FPS hrách je dôležitá každá milisekunda a práve bezdrôtové myšky v tejto oblasti  zaostávajú v porovnaní s klasickými drôtovými.

Známy výrobca herného príslušenstva Roccat sľubuje prostredníctvom senzora Owl-Eye prenos informácií o pohybe s presnosťou 1:1 do pripojeného počítača či laptopa a spomínané minimálne až nulové oneskorenie každého kliknutia.

Pozrite siHerná myška Trust GXT 177 s vydareným dizajnom

Roccat Leadr
ZDROJ | Roccat

Novinka Roccat Leadr je dodávaná spolu s nabíjacou stanicou a tiež je možné myšku používať ako drôtovú vďaka pribalenému 1,8 m káblu s USB 2.0 koncovkou.

Za zmienku stojí presnosť na úrovni 12 000 dpi, 14 programovacích tlačidiel, 32-bitový procesor s 512 Kb pamäťou, 20-hodinová výdrž (1 000 mAh batéria) na jedno nabitie, zrýchlenie 50 G, prenos informácií na 2,4 Ghz frekvencii a široký výber farebných kombinácií.

Pozrite siZalman ZM-M600R – herná myš špeciálne pre Ultra HD monitory

Roccat Leadr
ZDROJ | Roccat

Cena novej hernej bezdrôtovej myšky Roccat Leadr a ani jej dostupnosť nebola doposiaľ zverejnená.

Ak ale hľadáte čistokrvnú bezdrôtovú ,,gamming“ myšku, model Trust GXT 177, ktorý sa vyznačuje predovšetkým jednoduchým matným dizajnom, plne nastaviteľným RGB podsvietením a vysokou presnosťou laserového snímača stojí za zváženie.

Taktiež Razer DeathAdder Elite zameraná na eSports sféru má čo ponúknuť. Tešiť sa môžete na vysoké 16 000 DPI (počet bodov na palec), ktoré zabezpečia milimetrovú presnosť v populárnych FPS hrách. Hodnota IPS (palec za sekundu) sa vyšplhala na 450 jednotiek a zrýchlenie na 50 G ako aj v modeli Roccat Leadr.

ZdrojRoccat

Komentáre k článku