Here Kitty! – túto jednoduchú mobilnú hru si vaše deti okamžite zamilujú

ZDROJ | Impending

Nová mobilná hra Here Kitty! vám umožní oživiť tradičnú schovávačku pomocou vášho smartfónu. Zabaviť sa pri nej môže celá rodina a aj keď ide o mobilnú hru, pri jej hraní si od pozerania do obrazoviek všetci hráči v skutočnosti oddýchnu.

Vymyslieť po zhruba dvoch mesiacoch v domácej karanténe úplne novú hru alebo inú zábavu pre vaše deti je takmer nadľudský výkon. O to viac, ak sú pre deti väčšími lákadlami obrazovky vašich zariadení, ktoré im ponúkajú takmer neobmedzenú knižnicu videí, filmov, seriálov a mobilných hier. Hra „Here Kitty!“ je unikátna v tom, že spája technológie s tradičnou „analógovou“ hrou na schovávačku.

Princíp hry je veľmi jednoduchý. Po stiahnutí a spustení hry „Here Kitty!“ sa váš iPhone premení na digitálne mačiatko, ktoré musíte položené displejom nadol pred ostatnými hráčmi niekam schovať. Ak deti zavolajú „Kitty!“ alebo iba hlasno zatlieskajú, mačiatko dá o sebe vedieť zamňaučaním.

Pred spustením hry si môžete pomocou posuvníka nastaviť náročnosť, ktorá ovplyvňuje „hanblivosť“ mačiatka. Pri vyššej náročnosti mačiatko nezareaguje na každé zavolanie a jedno kolo hry tak môže trvať trochu dlhšie. Po úspešnom nájdení mačiatka uvidia deti na obrazovke smartfónu čas, za aký sa im ho podarilo nájsť. Deti tento výsledný čas motivuje aj k tomu, aby sa pri hľadaná mačiatka neustále zlepšovali.

Ak sa v aplikácii prihlásite na odber noviniek, Here Kitty! vás za to odmení novou hernou postavou – šteniatkom. Do hry mieri aj ďalšia postavička vytvorená podľa populárnej mačky nalacat, ktorá má na sociálnej sieti Instagram momentálne už 4,3 milióna sledovateľov. Ďalšie postavy budú do aplikácie pribúdať každú sobotu.

Za touto rozkošnou mobilnou hrou stojí štúdio Impending, ktoré má na konte aj známy titul Heads Up! a aplikáciu Clear Todos. Tešiť sa tak môžete na perfektné spracovanie, absenciu reklám a dlhodobú podporu v podobe nového obsahu a opravy chýb. Hru si momentálne môžete stiahnuť bezplatne, čo sa však môže v budúcnosti po skončení karanténnych opatrení zmeniť. Verzia pre operačný systém Android zatiaľ chýba, no autori už o jej vytvorení intenzívne uvažujú.

ZDROJ | Impending

Here Kitty!

Veľkosť:
60,8 MB
Platforma:
iOS 11.0 alebo novší
Cena:
0,00 €

Here Kitty! je skvelá zábavka pre celú rodinu, pri ktorej sa váš iPhone premení na digitálne mačiatko. Úlohou jedného hráča je digitálne mačiatko niekam ukryť, zatiaľ čo ostatní hráči sa ho budú snaži pomocou zvukov, ktorými o sebe dáva mačiatko vedieť, v čo najkratšom čase nájsť.

Komentáre k článku