HB Ring – obrúčky pre nadčasové manželské páry

ZDROJ | The Touch XHB ring

HB ring je prsteňom prostredníctvom ktorého môžete vidieť a cítiť rytmus srdca vašej polovičky, kdekoľvek sa každý z vás nachádza.

Vena amoris je latinský názov pre slovné spojenie „žila lásky“, ktorá označovala žilu, ktorá vedie zo štvrtého prsta na ľavej ruke do srdca. Pred stovkami rokov bola vraj táto žila označovaná ako dôvod nosenia obrúčok, aspoň v západnej kultúre. „Vena amoris“ však nie je jedinou žilou, ktorá z ruky vedie z ruky do srdca.

HB ring
ZDROJ | The Touch X

Táto tradícia, ktorá vznikla asi pred šesťtisíc rokmi, sprevádza dnes množstvo párov. V histórii boli prstene vyrábané z rôznych materiálov. Dnes sú väčšinou zo zlata, striebra a iných drahých kovov.

HB ring
ZDROJ | The Touch X

HB ring je produkt, ktorý sa prispôsobil súčasnej, modernej dobe, v ktorej sa stáva technologický pokrok bežnou súčasťou. HB ring je totiž prsteňom prostredníctvom ktorého môžete vidieť a cítiť rytmus srdca vašej polovičky.

https://www.youtube.com/watch?v=Id0IQur1BDU

V ponuke sú dva základne varianty prsteňov, ktorých rozdiel spočíva v materiáloch. Prvý variant HB Ring je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, v druhom variante HB Ring Solid Rose Gold je použité ružové zlato. Druhý variant je limitovaný počtom 50 párov. Prstene budú označené sériovým číslom.

Pozrite siOURA – zázračný prsteň?

Nehrdzavejúca oceľ je odolným materiálom, ružové zlato je tvrdšie a odolnejšie než bežné zlato.  Odolnosť prsteňov zvyšuje aj použitie zafíru v niektorých častiach prsteňa. Variant z nehrdzavejúcej ocele je však možné zakúpiť aj s povrchovou úpravou vo farbe ružového zlata. HB Ring je taktiež limitovaný počtom 1000 párov.

HB ring
ZDROJ | The Touch X

Synchronizácia produktov a s mobilnými zariadeniami zabezpečuje Bluetooth. Vo vnútri prsteňa sa taktiež nachádza batéria, ktorá v tzv. stand by režime vydrží až 160 hodín, v aktívnom režime len 14 hodín.

HB ring
ZDROJ | The Touch X

Hrúbka prsteňa je 3,9 mm – o 1,4 mm viac a výška je 12,1 mm – o 5,6 mm viac ako rozmery štandardného, bežného modelu prsteňa. HB ring je dostupný v 6 rôznych veľkostiach s vnútorným priemerom od 16 do 21 mm.

Pozrite siNimb – privolajte si pomoc len za 3 sekundy

K prsteňom je potrebná aj nabíjacia stanica, ktorá je v tomto prípade v podobe elegantnej, čiernej škatuľky. Môžete si objednať samostatné škatuľky, ale aj spoločnú pre oba prstene. Prstene môžete do 60 dní bezplatne a bezdôvodne vrátiť alebo vymeniť.

HB ring
ZDROJ | The Touch X

HB Ring Solid Rose Gold s 10-ročnou zárukou je možné pred objednať v cene 2 990 dolárov, v prepočte asi 2 699€. Distribuované by mali byť od novembra tohto roku. Klasický variant HB Ring s 2-ročnou zárukou je dostupný len za 599 dolárov – okolo 541€. Prvých sto párov prsteňov bude distribuovaných už v decembri, ostatné neskôr.

 

ZdrojThe Touch X

Komentáre k článku