Happy Scale – majte vaše chudnutie pod kontrolou pomocou šikovnej apky

Ak sa snažíte zhodiť nejaké tie kilá navyše a chcete mať vaše dáta a progres pod kontrolou, vo vašom iPhone by vám nemala chýbať aplikácia Happy Scale, s ktorou to ide o niečo jednoduchšie.

Na rozdiel od najpopulárnejších aplikácií z kategórie Zdravie a Fitnes v App Store aplikácia Happy Scale neslúži ako kalorický denník, ani ako sprievodca cvičením. Má celkom jednoduchý účel a to ako zápisník vašej váhy počas procesu chudnutia.

Samozrejme, na zapisovanie váhy vám poslúži aj predinštalovaná aplikácia Zdravie (Apple Health). Je však celkom normálne, že keď začnete chudnúť a zároveň cvičiť, vaša váha pôjde paradoxne hore. Vidieť stúpajúce grafy nie je veľmi motivačné a práve proti tomu bojuje aplikácia Happy Scale.

Happy Scale všetky zadané dáta “uhladzuje” a schováva všetky výkyvy, vďaka čomu dostanete stabilnejšiu krivku vašej váhy. Aplikácia vám zároveň pomôže rozložiť vašu dlhodobú cieľovú váhu na menšie krátkodobé ciele, ktoré budú pre vás dosiahnuteľnejšie.

ZDROJ | Front Pocket Software LLC
ZDROJ | Front Pocket Software LLC

 

Samotná aplikácia je dostupná zadarmo, no niektoré jej funkcie sú zamknuté za Deluxe príplatkom vo výške 6,99 €. Deluxe verzia ponúka synchronizáciu so službami Apple Health a Dropbox, ako aj presné váhové predpovede.

Tieto predpovede vám umožnia zistiť, kedy zhruba dosiahnete ďalší čiastkový cieľ, koľko kilogramov budete mať za 7 alebo 30 dní a kedy by ste mali dosiahnuť vašu cieľovú váhu. Vaše ciele tak budú hmatateľnejšie, samozrejme za predpokladu, že budete celý čas dodržiavať vaše pohybové a stravovacie zásady.

Aby ste sa v aplikácii cítili ako doma, v jej nastaveniach si môžete zmeniť farebný vizuál, ako aj pozmeniť správanie animácií do posledného detailu. V nastaveniach taktiež nájdete možnosť vytvorenia viacerých profilov, aby sa vám na jednom zariadení (typicky iPade) nezmiešali dáta rodinných príslušníkov. Treba však poznamenať, že aplikáciu by mali používať len ľudia starší ako 18 rokov.

Happy Scale je šikovná aplikácia, ktorá vám môže aj bezplatne výrazne pomôcť pri vašej ceste za vysnenou váhou. Ak z nej chcete vyťažiť maximum a prípadne využívate aj ďalšie zdravotné a fitnes aplikácie, určite sa oplatí investovať aj do Deluxe verzie už len pre synchronizáciu dát s aplikáciou Zdravie.

Happy Scale94%

Veľkosť:
42,9 MB
Platforma:
iOS 9.0 alebo novší
Cena:
0,00 €

Aplikácia Happy Scale vám pomôže pri vašej ceste za vysnívanou váhou pomocou zhovievavých grafov a predpovedí, ktoré vás budú motivovať ísť vpred.

Komentáre k článku