Griffin prinesie pomerne lacné smart spotrebiče

ZDROJ | LG

Spoločnosť Griffin vám nemusí hovoriť nič, to však ešte neznamená, že neponúka zaujímavé výrobky. Najnovšie chce do domácností doniesť lacné smart spotrebiče.

Ak si chcete v dnešnej dobe zaobstarať inteligentné spotrebiče do domácnosti, pod ktorými sa myslí napríklad práčka či chladnička, vo väčšine prípadov musíte mať hlboko do vrecka.

Griffin na to ide inak. Do svojho sortimentu na CES pridal hneď tri produkty, ktoré sú určené pre každodenné použitie a ich cena nie je taká premrštená.

Connected_Toaster
ZDROJ | Griffin

Prvým doplnkom je toaster. Ak ste si mysleli, že toasty si ráno robíte správne, zabudnite na to. Potrebujete smart toaster. Ten sa pripája ku telefónu cez Bluetooth a ponúka funkcie, akými sú napríklad nastavenie teploty pre rozličné typy chleba či dokonca, možnosť zvoliť odtieň toastu. Konečne spoločnosti vedia, čo potrebujeme.

Pozrite siToto je domácnosť s Jarvisom vyvinutá Zuckerbergom

Ďalším spotrebičom je kávomat. Ten už také absurdné funkcie nemá. Postačiť si teda používateľ bude musieť s nastavením intenzity chuti kávy. V tomto prípade bude tiež zariadenie spolupracovať cez Bluetooth so smartfónom a špeciálnou aplikáciou.

Connected_CoffeeMaker
ZDROJ | Griffin

A aby toho nebolo málo, Griffin má v ponuke i futuristické zrkadlo, ktoré vám počas ranného líčenia či umývania zubov ukáže napríklad počasie, zaujímavé správy zo sveta či nadchádzajúce udalosti. Tu však pôjde o pripojenie priamo na Wi-Fi. Aplikácia tu ale pre rôzne nastavenia bude dostupná tiež.

Connected_Mirror-Concept_Image
ZDROJ | Griffin

A čo ceny? Tie sú celkom dostupné, hlavne keď berieme do úvahy, že taký toaster si nekupujeme každý rok. Za prvé dva spotrebiče zaplatíte za každý 100 dolárov, čarovné zrkadlo je však drahšie. Keď zoberieme do úvahy, že vám ani nepovie, kto je najkrajší na svete, 1 000 dolárov je odvážne nastavená cena.

ZdrojGriffin Technology

Komentáre k článku