Grand Theft Auto V dosiahlo predaje 90 miliónov kusov!

ZDROJ | Rockstar Games

Najznámejšia hra v otvorenom svete sa môže pochváliť chvályhodnými číslami. Grand Theft Auto V sa stále predáva ako teplé rožky a najnovšie sa môže pochváliť predajom 90 miliónov kusov.

https://www.youtube.com/watch?v=QkkoHAzjnUs

Sériu Grand Theft Auto určite netreba predstavovať. Táto akčná záležitosť v otvorenom svete sa teší obľube fanúšikov už niekoľko rokov.

Zatiaľ posledná piata časť vyšla v roku 2013, vtedy ešte na konzoly Xbox 360 a PlayStation 3. O rok neskôr sa hra objavila na aktuálnej generácii PlayStation 4 a Xbox One. V roku 2015 sa hra konečne dostala do rúk aj hráčom na počítači. Dnes, takmer 4,5 roka po vydaní hry sa môže GTA V pochváliť predajom 90 miliónov kusov.

ZDROJ | Rockstar Games

Pozrite siGame Awards 2017 rozdané – ktoré hry si tento rok odniesli ocenenia?

GTA V ponúkala zaujímavý príbeh troch postáv, ktoré sa navzájom poprepájali. Hralo sa vo veľkom meste Los Santos a jeho priľahlých oblastiach, ktoré je napodobeninou Los Angeles.

Jedná sa tak o najúspešnejšiu hru od štúdia Take-Two a za sľubné predaje môže GTA V vďačiť aj v podpore online hrania v podobe neustálych aktualizácií. V roku 2017 sa hra stala 3. najlepšou predávanou hrou v USA.

ZDROJ | Rockstar Games

Pozrite siRed Dead Redemption 2 – čo všetko vieme o pripravovanej westernovej hre?

Grand Theft Auto V sa tak stalo must-have titulom, ktorý nemôže chýbať v poličke žiadneho hráča. Take-Two tento rok chystá ďalší killer titul a tentokrát z prostredia divokého západu.

Po úspešnej prvej časti prichádza Red Dead Redemption 2, ktorý by po niekoľkých odkladoch mal byť dostupný od 26. októbra. Ak si chcete o Red Dead Redemption prečítať viac, pozrite si náš kompletný článok k tejto zaujímavej hre.

Prvá časť nás zaviedla do otvoreného sveta plného zaujímavých misií, krásnej grafiky a perfektnej hudby. V druhej časti sa môžete určite tešiť na podobný zážitok. Vývojári hry očakávajú zisky až 2,5 miliardy dolárov za predaje tejto očakávanej pecky. Už sa nemôžeme dočkať a veríme, že k ďalšiemu odkladu nedôjde.

ZdrojVenture Beat

Komentáre k článku