GoPro Hero 7 – trojica akčných kamier, ktoré veľa vody nenamútia

ZDROJ | GoPro

Je už zvykom, že značka najpopulárnejších akčných kamier GoPro každý rok prináša novú sériu. Tento rok sme sa dočkali línie GoPro Hero 7, ktorá so sebou prináša trojicu nových kamier.

Po dizajnovej aj funkčnej stránke veľkú revolúciu nečakajte. Značka GoPro sa snaží vylepšiť už tak výborné kamery. Nový line-up tvoria kamery GoPro Hero 7 White, GoPro Hero 7 Silver a najprémiovejšia GoPro Hero 7 Black. Dátum vydania všetkých troch kamier je 27. september.

GoPro Hero 7 Black

https://www.youtube.com/watch?v=G9KDqfpCgws

Kamera disponuje stabilizačným programom HyperSmooth, ktorý by mal zabezpečiť kvalitné neroztrasené video, aké vám vie ponúknuť gimbal. Tak aspoň sľubuje firma GoPro. Ďalšou funkciou je TimeWarp, ktorá funguje ako časozberné video s pohybom kamery.

Hero 7 Black dokáže natáčať v kvalite 4K Ultra HD pri 60 FPS a umožňuje natáčať živé streamy alebo natáčať vertikálne, aby ste si následne mohli videá publikovať na Instagrame. Milovníkov Instagramu tiež poteší možnosť nastaviť dĺžku videa na 15 alebo 30 sekúnd, aby sa dali uverejniť v časti Stories.

Medzi ďalšie funkcie patrí podpora HDR pre fotky a detekcia úsmevu a snímanej scény. Vďaka QuickStory funkcie môžete urýchliť úpravu fotiek. Poteší tiež vylepšené nahrávanie zvuku, ktorý v minulosti na tom nebol najlepšie. Poslednou výbornou funkciou je natáčanie v 1 080p pri 240 FPS pre efektné spomalené videá. Cena tejto kamery je 399 eur.

ZDROJ | GoPro

Pozrite siGoPro HERO (2018) – nová akčná kamera bez 4K Ultra HD, no za prijateľnú cenu

GoPro Hero 7 Silver

Lacnejšia verzia je ochudobnená o funkciu HyperSmooth a kvalitou 4K Ultra HD pri 60 FPS. Silver edícia umožní natáčať v 4K iba pri 30 FPS. Napriek tomu má vylepšenú stabilizáciu videa a umožňuje používať takmer všetky funkcie z predchádzajúcej kamery. Cena je 299 eur.

ZDROJ | GoPro

Pozrite siGoPro Fusion – nová nezvyčajná 360° VR kamera

GoPro Hero 7 White

Najlacnejšia z nových kamier je totožná s verziou Silver s tým, že verzia White dokáže natáčať maximálne v kvalite 1 080p pri 60 FPS. Cena je 199 eur.

ZDROJ | GoPro

ZdrojGoPro

Komentáre k článku