Google predstavil nové riešenia pre Hangouts Meet

ZDROJ | Logitech

Spoločnosť Google v pondelok ukázala nové produkty určené pre firemných zákazníkov. Ponuka od Logitechu a Aceru je založená na platforme Hangouts Meet, ktorá má slúžiť pre spoľahlivú prevádzku videokonferencií.

Nové zariadenia bežia na Chrome OS a sú pripravené zabezpečiť bezproblémové videohovory. Služba Meet je navrhnutá pre rôznych klientov, aj tých najnáročnejších. Zvukové a obrazové prenosy sú šifrované, používatelia sa teda môžu bezpečne pripojiť aj z terénu a nemusia obávať o únik dôverných informácií.

ZDROJ | Logitech

Logitech Hangouts Meet

Logitech ponúka tri predkonfigurované riešenia pre Hangouts Meet. Každá zostava je pripravená pre videoslužbu Google s nainštalovaným Chromeboxom, má konferenčnú kameru a ovládanie na 10-palcovej dotykovej obrazovke. Hardvér obsahuje podporu pre podnikových IT administrátorov.

ZDROJ | Logitech

Huddle Hangouts Meet Hardware Kit je systém určený pre 2 až 4 osoby. Obsahuje Chromebox s dotykovým ovládačom, kameru Logitech Meetup a mikrofón s reproduktorom.

Medium Hangouts Meet Hardware Kit je určený pre šesť a viac ľudí. V zostave sa nachádza Chromebox s dotykovým ovládačom, kamera Rally Camera a soundabar s mikrofónmi Logitech Rally.

Large Hangouts Meet Hardware Kit je ideálny pre 12 a viac osôb. V balení je Chromebox s dotykovým ovládačom, dva soundbary a tiež dva mikrofóny.

Pozrite siLogitech Rally – špičková konferenčná kamera so štúdiovou kvalitou obrazu v 4K

Základná zostava sa začne predávať na jar 2019 za 2 299 dolárov. Obsahuje Asus Chromebox 3 s procesorom Intel Core i7, 4 GB pamäťou, reproduktorom s 360-stupňovým pokrytím zvuku, mikrofónom, HD kamerou s desaťnásobným optickým zoomom a dotykový ovládač s 10,1 palcovým displejom (1280 x 800) s výstupom pre HDMI.

https://youtu.be/xDLfkfHElug

Acer Chromebase for Meetings 24V2

ZDROJ | Acer

Acer ukázal 24-palcový počítač typu all-in-one, ktorý je špeciálne prispôsobený pre Hangouts Meet. Predná kamera má 100-stupňovú zornú oblasť a vyhovuje tak pre videohovory jedného až dvoch ľudí.

Displej má hornú a spodnú časť pomerne širokú, hore vidieť logo Chrome (vľavo) a Meet (vpravo), v strede dole je firemné logo. Základná konfigurácia má 8-bitový Intel Core i7-8550U, 4 GB RAM a 32 GB SSD. Predávať sa začne od leta 2019 za 999 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojGoogle,Logitech

Komentáre k článku