Očakávaný Google Pixel 4 nepriamo potvrdený, preriekol sa vývojár

ZDROJ | @PHONEDESIGNER

Špekulácií okolo očakávaného Google Pixel 4 je neúrekom. O tom, že spoločnosť predstaví štvrtú generáciu ich vlajkovej lode v októbri tohto roku, sa písalo ako o pravdepodobnom dátume. Člen vývojového tímu Google nechcene prezradil, že Pixel 4 je už realitou. 

ZDROJ | akket.com

Podľa prerieknutia sa istého zamestnanca Googlu, je tento dátum takmer potvrdený. Googel Pixel 4 totiž už nie je len vo vývoji. Vývojári ho už reálne testujú.

Zamestnanec sa preriekol v rámci diskusie o riešení problému niekde hlboko v Android Open Source Project, AOSP, teda zdrojovom kóde Androidu. Problém sa týkal zisťovania chýb pamäte. Z toho, čo člen vývojového tímu nechcene prezradil, sa však nedá vydedukovať nič bližšie o konfigurácii očakávaného smartfónu.

ZDROJ | android-review.googlesource.com

Zatiaľ sa preto musíme uspokojiť s odhadmi. Avšak vzhľadom na to, koľko pomerne presných únikov sprevádzalo Pixel 3, nemusíme ich vnímať ako absolútne nereálne. 

ZDROJ | @PHONEDESIGNER

Google Pixel 4 by s najväčšou pravdepodobnosťou mal mať výrazne prepracovaný dizajn, ktorý pripomína riešenia od Samsungu. Teda rámiky okolo displeja by sa mali výrazne zúžiť. Hovorí sa o malom výreze jednej alebo dvoch predných kamier. Hlavný fotoaparát by mal mať jednu šošovku, no s masívnou softvérovou podporou. Prirodzene by mala narásť vnútorná pamäť, tiež RAM a Google Pixel 4 by tiež nemal mať slot na rozšírenie pamäte ani 3,5 milimetrový jack.

ZdrojForbes,9to5google.com

Komentáre k článku