Google Fotky ponúkajú možnosť si vytvoriť vlastné fotoalbumy

ZDROJ | Google

Google minulý týždeň oznámil skutočne zaujímavú možnosť a to vytlačiť si fyzické fotoalbumy z Google Fotiek. Najnovšie pribudla táto funkcia aj do iOS a Android zariadení.

Ak máte teda záujem o fyzické fotoalbumy, môžete tak spraviť cez stránku vo svojom prehliadači alebo priamo cez smartfón.

Fotoalbum si môžete prispôsobiť podľa seba a keďže aplikácia Google Fotky disponuje umelou inteligenciou Google AI, nie je to ani zložité.

ZDROJ | Google

Pozrite siGoogle Personal – vyhľadávajte jednoducho vo vašich zložkách

Ak vás takáto možnosť zaujala, môžete si vybrať softcover albumy, čiže s mäkkými doskami o veľkosti 7″ a s 20 stranami za cenu 10 dolárov. Ak chcete prémiový hardcover album, čiže s tvrdými doskami, 9″ a tiež s 20 stranami, zaplatíte 20 dolárov.

Jedinou nevýhodou je, že si album môžete kúpiť len na území USA, keďže Google zatiaľ neplánuje albumy posielať do sveta, čo je určite škoda. Ak však máte nejakých príbuzných v USA, prípadne tam žijete, môžete túto možnosť využiť.

Ak chcete využiť možnosť tvorby albumu cez mobilnú aplikáciu, stačí si stiahnuť aplikáciu Google Fotky pre iOS alebo Android zariadenia.

Pozrite si10 najlepších rozšírení pre Google Chrome

ZdrojGoogle Twitter

Komentáre k článku