GoCycle G4 je štvrtou generáciou populárnych skladacích elektrických bicyklov

ZDROJ | GoCycle

Značka GoCycle je na trhu už viac ako 10 rokov. Najnovšie prichádza už štvrtá generácia tohto skladacieho elektrického bicyklu, ktorý využíva ľahké materiály.

Po dizajnovej stránke sa nová generácia oproti pôvodnému modelu príliš nezmenila. Bicykel si zachoval svoj charakteristický tvar rámu a výplet kolies.

Novinkou sú použité materiály, ktoré tentokrát zahŕňajú aj uhlíkové vlákna v ráme. Použité materiály sa odrazili aj na nižšej hmotnosti, ktorá by mala byť iba okolo 16 kilogramov.

ZDROJ | GoCycle

Pozrite siGoCycle GX – skladací elektrický bicykel, ktorý nepoteší cenou

Samozrejmosťou je možnosť poskladania v priebehu 10 sekúnd a následne ho môžete naložiť do kufra auta, cestovnej tašky alebo ho jednoducho ťahať za sebou ako kufrík na kolieskach.

Napriek tomu, že ide o novinku, výrobca neprezradil detaily o motore či batérii. Dojazd na jedno nabitie by však mal dosahovať približne 64 kilometrov. Vyšší model G4i+ by mal zvládnuť dojazd 80 kilometrov na jedno nabitie, ktoré by malo trvať maximálne 3,5 hodiny.

Samotná batéria sa ukrýva priamo v ráme bicykla a vybrať ju môžete počas skladania bicyklu. Originálne je vymyslené integrované svetlo, ktoré nájdeme po celej dĺžke riadidiel.

ZDROJ | GoCycle

Za zmienku tiež stojí informačný systém, ktorý vám cez svietiace diódy zobrazí hlavné informácie o stave batérie či rýchlosti.

ZDROJ | GoCycle
ZDROJ | GoCycle

Pozrite siGoCycle GXi – populárny elektrický skladací bicykel dostal nástupcu

Novinkou oproti predchádzajúcim modelom je USB port na nabíjanie smartfónu alebo iného zariadenia priamo na riadidlách bicykla. Bicykel GoCycle tiež dostal podporu pre Bluetooth.

Pokiaľ vás GoCycle G4 zaujal, cena začína na relatívne vysokých 3 699 € za model G4. Za model G4i zaplatíte 4 499 € a pri maximálnej výbave a limitovanej edícii G4i+ sa vyšplhala až na 5 100 €.

ZdrojGoCycle

Komentáre k článku