Prvotriedny gadget, ktorý musí mať každý majiteľ iPadu

ZDROJ | Hyper

Hyper, známy producent gadgetov pravidelne predstavuje nové doplnky, ktoré prinášajú lepšiu využiteľnosť zariadení. Nie je tomu inak ani v prípade HyperDrive 6-in-1 USB-C Media Hub.

V tomto prípade ide o USB-C rozbočovač 6-in-1 určený najmä pre iPady. Raritou je prítomnosť troch mechanických tlačidiel, ktoré si viete naprogramovať podľa potreby. Ide vraj o celosvetovo prvý hub s tlačidlami.

ZDROJ | Hyper

Váš iPad vďaka tomuto hubu získa nové možnosti využitia. Rozbočovač ponúka HDMI port (4K/60 Hz), slot na SD UHS-I, slot na microSD UHS-I, 2 x USB porty (USB-C 5 Gb/s, 60 W + USB-A 5 Gb/s) a 3,5 mm audio konektor. Ako vidíte, ide o najpoužívanejšie porty.

ZDROJ | Hyper

Pridanou hodnotou sú tlačidlá. Pomocou klávesových skratiek pre médiá môžete prehrávať svoje obľúbené piesne, videá či podcasty. Jednotlivé tracky môžete prehrávať, pozastavovať, rýchlo posúvať dopredu, alebo dozadu. Tlačidlá si však môžete naprogramovať aj pre iné činnosti, napríklad pri práci v Photoshope si vďaka nim urýchlite tvorivý proces.

Dodávaný predlžovací USB-C kábel umožňuje rozbočovaču pracovať s akýmkoľvek zariadením s USB-C portom, čo je potešujúca informácia, pretože tento šikovný gadget môžete využiť aj v prípade, ak nemáte iPad. Samozrejme, vaše zariadenie musí mať USB-C port. Rozmery gadgetu sú 98 x 29 x 12 mm, hmotnosť je 46 g.

ZDROJ | Hyper

HyperDrive 6-in-1 USB-C Media Hub je kompatibilný s iPadmi, ktoré majú USB-C port. Ide teda o modely iPad Pro, iPad Air a iPad 6 mini. Novinka vás vyjde na 99,99 dolárov.

ZdrojHyper

Komentáre k článku