Garmin Vivofit Jr. – dizajnový fitness náramok pre vaše deti

ZDROJ | Garmin

Fitness náramkov pre dospelých nájdeme na trhu už neúrekom. Garmin však prišiel s myšlienkou priniesť náramok, ktorý by meral telesnú aktivitu aj pre mladšie ročníky. Garmin Vivofit Jr. si vaše ratolesti získajú zaujímavými funkciami aj pekným dizajnom.

https://youtu.be/o3tSPdRyzNI

Garmin chce, aby si deti osvojili pohybové návyky už v skorom veku, a tak ich bude náramok okrem bežného merania krokov či spánku motivovať aj pomocou aplikácie, ktorá bude pre tieto wearables určená. Tu budú okrem iného hry edukačného charakteru obsahovať aj rôzne druhy výziev, po ktorých splnení dostanú odmenu.

garmin-vivofit-jr-3
ZDROJ | Garmin

Pri tvorbe náramku sa myslelo predovšetkým na pohodlie. Vivofit Jr. pozostáva z elastickej gumy. Zaujímavo je riešená aj batéria, ktorá má mať výdrž až jeden rok, a to vďaka výmennej gombíkovej batérii. Odolnosť voči vode je potom samozrejmosť.

Pozrite siGarmin vívomove ako fitness náramok nevyzerajú, v skutočnosti však ním sú

Garmin myslí aj na súťaživosť. Z aplikácie môžu rodičia sledovať pohybovú aktivitu svojich detí, ako aj ich vlastnú. Dieťa sa preto môže snažiť byť najlepšie z rodiny. Ako motivácia poslúžia aj zábavné fakty, ktoré sa postupne odomykajú po splnení denného 60 minútového cieľa. To však nie je všetko.

garmin-vivofit-jr-2
ZDROJ | Garmin

Deti môžu byť za dosiahnutie určeného cieľa takisto odmenené mincami, ktoré môžu byť vymenené za dohodnutú odmenu.

garmin-vivofit-jr
ZDROJ | Garmin

 

Ak vás tento športový náramok zaujal, jeho cena bude začínať na 79,99 USD.

ZdrojGarmin

Komentáre k článku