Garmin Vivoactive 3 Music – multifunkčné športové hodinky už aj s hudbou

ZDROJ | Garmin

Garmin minulý rok uviedol na trh štýlové športové hodinky Garmin Vivoactive 3. Tie najnovšie dostávajú podporu pre hudobný prehrávač vo verzii Garmin Vivoactive 3 Music.

https://www.youtube.com/watch?v=kz9pHQh1vL8

Rovnakú funkciu dostali do vienka aj nedávno oznámené hodinky Garmin Forerunner 645 Music. Funkcie tohto modelu ostali zachované, no hodinkám pribudla interná pamäť, na ktorú sa zmestí 500 skladieb. Nechýba podpora Bluetooth pre pripojenie bezdrôtových slúchadiel.

Nevýhodou je absencia podpory populárnych streamingových služieb ako Spotify či Apple Music. Garmin Vivoactive 3 Music však podporuje aspoň iHeartRadio a čoskoro má pribudnúť Deezer.

ZDROJ | Garmin

Pozrite siGarmin vívoactive 3 – chytré fitness hodinky s virtuálnou peňaženkou

Garmin tak ruší hranicu, v rámci ktorej potrebujete k vašim športovým aktivitám nosiť so sebou aj smartfón. Keďže hudbu budete mať vo svojich hodinkách, odpadá nutnosť brať so sebou mobil.

Čo sa týka samotných hodiniek Garmin Vivoactive 3, okrem pekného dizajnu, ktorý sa môže pochváliť kruhovým ciferníkom s kovovou lunetou, máte na výber aj rôzne remienky, keďže si ich viete vymieňať.

ZDROJ | Garmin

Pozrite siGarmin Forerunner 645 Music – vydarené športové hodinky s prehrávačom hudby

Z funkcií hodinky ponúkajú široký výber sledovania športových aktivít od behu. cyklistiky, plávania až po indoor tréning či lyžovanie. Oproti bežeckým hodinkám Forerunner sa tieto ovládajú dotykovo a disponujú iba jedným tlačidlom, ktoré slúži na návrat k predchádzajúcej možnosti.

Hodinky sa dajú využiť aj na zobrazovanie upozornení zo smartfónu ako napríklad pri telefonáte či keď vám niekto píše. Hodinky ponúkajú komplexné analýzy vašich tréningov vrátane sledovania srdcového tepu.

Keď by vám to nestačilo, v smartfóne nájdete prehľadnú aplikáciu Garmin Connect, ktorá vám ukáže vaše športové aktivity pre každý deň spolu s analýzou priemernej rýchlosti, tempa či spálených kalórií. Nechýbajú ani GPS funkcie. Výdrž batérie má byť 5 hodín pri zapnutom GPS a hudbe a 7 dní pri bežnom používaní.

https://www.youtube.com/watch?v=oXZZ8dQC9G4

Pozrite siZNAČKY | Garmin – spoločnosť, ktorá nám ukazuje cestu už vyše štvrťstoročia

Výhodou hodiniek je tiež funkcia Garmin Pay, cez ktorú môžete platiť pomocou priloženia hodiniek, no žiaľ na Slovensku nie je táto funkcia podporovaná.

Cena hodiniek Garmin Vivoactive 3 je 299 dolárov, čo je o 50 dolárov viac než cena za verziu bez hudby. Oficiálna cena pre náš trh zatiaľ oznámená nebola, no môžeme rátať s vyššou cenou, keďže verzia hodiniek Garmin Vivoactive 3 u nás stojí približne 300 eur.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojGarmin

Komentáre k článku