Garmin tactix Delta – hodinky, ktoré zvládnu aj vojenské podmienky

Značka Garmin predstavila hodinky Garmin tactix Delta, ktoré budú určené pre skutočných fajnšmekrov. Svedčí o tom aj cena, ktorá sa nemusí páčiť každému.

Hodinky disponujú certifikáciou MIL-STD-810, čo znamená, že hodinky spĺňajú vojenské štandardy. Príkladom je zafírový 1,4″ ciferník, ktorý by mal byť odolný voči poškriabaniu a uhlíkový rám hodiniek.

ZDROJ | Garmin

Pozrite siGarmin fénix 6S – elegancia aj pre športovcov

Aby ste sa s hodinkami cítili ako vojak či tajný agent, nájdeme v nich režim stealth, ktorý zabráni zdieľaniu lokality a tiež funkciu, ktorá kompletne vymaže pamäť (hodiniek). Z ďalších funkcií nechýba podpora pre Garmin Pay, PacePro a Power Manager. Samozrejmosťou je aj vstavané úložisko hudby.

PacePro je veľmi užitočný nástroj pre bežcov, ktorý si chcú zlepšiť svoje tempo. Funkcia Power Manager slúži na sledovanie spotreby energie z rôznych senzorov a aplikácií, ktoré na hodinkách používate. Hodinky sľubujú výdrž 21 dní v režime smartwatch a 80 dní v režime so zapnutým šetričom energie.

Okrem stealth režimu, hodinky dokážu zobrazovať súčasne dve sady súradníc na jednej obrazovke. Znamená to, že môžete súčasne zdieľať svoje súradnice s niekým iným. Zaujímavosťou je tiež Jumpmaster mód, ktorý dokáže navádzať používateľa na miesto určenia pri zoskoku s padákom.

ZDROJ | Garmin

Pozrite siAutonomí – revolúcia pre letecký priemysel od Garminu

V neposlednom rade, hodinky Tactix Delta majú v sebe zabudované topografické mapy, golfové mapy, mapy ski rezortov, barometer, výškomer, kompas a ďalšie navigačné funkcie. Nechýbajú všetky možné športové režimy a senzory vrátane merania VO2 max na zistenie kyslíku v krvi.

Technologicky nabité hodinky od Garminu sa predávajú za cenu 899 dolárov, čo z tactix Delta robí takmer najdrahšie smart hodinky od Garminu.

ZdrojGarmin

Komentáre k článku