Garmin rozširuje svoju ponuku o nové Forerunner hodinky

ZDROJ | Wearable

Garmin Forerunner sú pravdepodobne najpopulárnejšie bežecké hodinky na trhu. Ich legendárny model Forerunner 235 dnes nosí na zápästiach množstvo profesionálnych aj rekreačných bežcov. Garmin rozširuje túto sériu o tri nové modely.

Garmin Forerunner 45

Prvý cenovo-najdostupnejší model ponúka snímač srdcového tepu, GPS a integráciu Garmin Coach trénera. Pre bežcov ponúkajú funkciu na vypočítanie VO2 max. Nechýba sledovanie aktivity a podpora pre smart upozornenia zo smartfónu. K dispozícii tiež bude menšia verzia Forerunner 45S.

Hodinky sú dostupné v čiernom, červenom, bielom a fialovom farebnom spracovaní. Dizajnovo ide o sympatické športové hodinky s okrúhlym ciferníkom. Materiál tvorí plast a remienok je gumený. Hodinky by mali byť dostupné koncom mája za prijateľnú cenu 199 euro.

Pozrite si365.bank spúšťa podporu pre Garmin Pay a Fitbit Pay

Garmin Forerunner 245

Hodinky okrem predchádzajúcich funkcií disponujú pokročilými tréningmi a tiež charakteristikou vašich tréningov. Na základe údajov z vášho zápästia dokážu určiť, či sa prepínate, alebo by ste mali ubrať.

Okrem klasického modelu bude k dispozícií aj model Forerunner 245 Music, ktorý disponuje pamäťou na uloženie približne 500 skladieb či podporu pre streamovacie služby. Tento model dokonca zvládne aj meranie stresovej hladiny. Garmin Forerunner 245 sú k dispozícii za 299 dolárov a model Forerunner 245 Music za 349 dolárov. Obe sú k dispozícii v bielom, čiernom, modrom, šedom a bordovom.

Pozrite siGarmin Approach S40 – štýlové hodinky nielen na golf

Garmin Forerunner 945

Najdrahší z trojice predstavených modelov ponúka športové aktivity pre atlétov či triatlonistov, podporu pre Garmin Pay, hudbu či mapy. Novinka je k dispozícii v čiernom a modrom farebnom spracovaní. Výhodou tiež je, že hodinky podporujú aj plávanie a cyklistiku ako športovú aktivitu. Cena tohto modelu je 599 dolárov.

recenziaGarmin Forerunner 945 – nadupané hodinky s meraním šialených vecí

Uvidíme, kedy sa novinky z dielne Garmin ukážu aj na našom trhu a kedy budeme mať možnosť ich otestovať. Zdá sa, že Garmin oproti minulému roku kompletne mení stratégiu. Kým minulý rok prišli iba s pár novými modelmi, tento rok zatiaľ oznámili 10 noviniek v podobe luxusných hodiniek MARQ a novými modelmi zo série Forerunner.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojGarmin

Komentáre k článku