Garmin pridáva do svojich hodiniek solárne nabíjanie

ZDROJ | Garmin

Nič nie je horšie ako keď sa vám uprostred športovania vybijú hodinky. Garmin ponúka riešenie a do najobľúbenejších modelov pridáva solárne nabíjanie.

Konkrétne modely, ktoré dostanú solárne nabíjanie sú Garmin Instinct Solar, fēnix 6 Pro, 6S Pro Solar a model tactix Delta Solar.

Okrem tejto funkcionality, dostanú hodinky aj pridané športové aktivity ako napríklad surfovanie, horský bicykel a horolezecké aktivity.

ZDROJ | Garmin

Pozrite siGarmin Tactix Delta – hodinky určené pre vojakov a členov špeciálnych jednotiek

Najdostupnejšie sú hodinky Garmin Instinct ktoré vo verzii Solar ponúkajú dve edície Surf edition a Tactical Edition podľa toho či uprednostňujete surfovanie alebo taktické funkcie určené vojakom.

Hodinky ponúkajú 24 dní výdrže v smartwatch režime a viac ako 50 dní výdrže pri dostatočnom slnečnom žiarení. Hodinky tiež disponujú funkciou Pulse Ox2, ktorá dokáže poradiť s optimalizáciou energie pri cvičení.

Čo sa týka prémiového modelu fēnix 6 Pro Solar a fēnix 6S Pro Solar ponúkajú okrem dlhšej výdrže spomínané funkcie pre surfovanie, horský bicykel a horolezectvo. Model 6S Pro Solar navyše ponúka nové dizajny Women a Adventure. Hodinky 6S Pro Solar sľubujú 10,5 dní výdrže pri správnom žiarení slnka a pri modeli 6 Pro Solar 16 dní pri správnom slnku.

Hodinky tiež ponúkajú vylepšené sledovanie spánku, ktoré analyzuje konkrétne spánkové fázy.

Pozrite siNámornícke smarthodinky Garmin quatix 6 poslúžia aj na súši

Posledné vojenské hodiny tactix Delta Solar ponúkajú celkovú výdrž 24 dní alebo 21 dní vo vnútri bez slnka. Z bežných funkcií nechýba stealth režim, ktorý odpojí lokalizačné funkcie a ich zdieľanie a taktiež kill switch, ktorým sa dajú rýchlo a ľahko vymazať všetky dáta. Toto je vyslovene funkcia pre vojakov, ktorí ju môžu využiť, ak sa napríklad dostanú do zajatia.

Čo sa týka cien, model Instinct Solar vychádza na 399 €, model fēnix 6 Series Solar vychádza na 849 € a za model tactix Delta zaplatíte 1 099 €.

ZdrojGarmin

Komentáre k článku