Garmin babyCam: majte svoje dieťa pod kontrolou aj bez neustáleho otáčania sa

ZDROJ | Garmin

Popredný výrobca GPS navigácií, švajčiarska spoločnosť Garmin predstavila nové príslušenstvo ku svojim zariadeniam, ktoré ocenia hlavne rodičia malých detí, teda presnejšie tí, ktorí s nimi často cestujú.

garmin babycam 03
ZDROJ | Garmin

Od januára sa totiž na trh dostane bezdrôtová kamera s označením babyCam, bude snímať dieťa na zadnom sedadle a prenášať obraz na displej GPS navigácie a to až na diaľku 30 metrov. Rodič sa teda už nemusí neustále obzerať, či je dieťa v poriadku, uvidí ho priamo pred sebou. Kamera sa totiž pripevňuje o stĺpik hlavovej opierky predného sedadla.

garmin babycam 02
ZDROJ | Garmin

Kamera môže byť napájaná dvomi AA batériami, alebo pomocu USB kábla priamo zo zdroja elektriny v aute. Garmin babyCam má k dispozícii aj nočný režim, vďaka ktorému uvidíte na vašu ratolesť aj za tmy a bez toho, aby ste museli zapínať vnútorné osvetlenie, čo by spiace dieťa mohlo zobudiť. Malé deti spia pomerne často a preto vás navigácia od Garminu na konci jazdy upozorní na to, že vzadu máte ešte pasažiera, aby sa náhodou nestalo to, že ho zabudnete v aute.

https://www.youtube.com/watch?v=dTY6CO9roME

Ako sme už spomenuli, Garmin babyCam by sa mala dostať na trh od januára 2016 a uvádzacia cena je stanovená na 200 dolárov.

Pozrite siGPS navigácia, ktorá sa vám prihovorí detským hlasom

 

ZdrojGarmin

Komentáre k článku