Garmin babyCam: majte svoje dieťa pod kontrolou aj bez neustáleho otáčania sa

Popredný výrobca GPS navigácií, švajčiarska spoločnosť Garmin predstavila nové príslušenstvo ku svojim zariadeniam, ktoré ocenia hlavne rodičia malých detí, teda presnejšie tí, ktorí s nimi často cestujú.

garmin babycam 03
ZDROJ | Garmin

Od januára sa totiž na trh dostane bezdrôtová kamera s označením babyCam, bude snímať dieťa na zadnom sedadle a prenášať obraz na displej GPS navigácie a to až na diaľku 30 metrov. Rodič sa teda už nemusí neustále obzerať, či je dieťa v poriadku, uvidí ho priamo pred sebou. Kamera sa totiž pripevňuje o stĺpik hlavovej opierky predného sedadla.

garmin babycam 02
ZDROJ | Garmin

Kamera môže byť napájaná dvomi AA batériami, alebo pomocu USB kábla priamo zo zdroja elektriny v aute. Garmin babyCam má k dispozícii aj nočný režim, vďaka ktorému uvidíte na vašu ratolesť aj za tmy a bez toho, aby ste museli zapínať vnútorné osvetlenie, čo by spiace dieťa mohlo zobudiť. Malé deti spia pomerne často a preto vás navigácia od Garminu na konci jazdy upozorní na to, že vzadu máte ešte pasažiera, aby sa náhodou nestalo to, že ho zabudnete v aute.

https://www.youtube.com/watch?v=dTY6CO9roME

Ako sme už spomenuli, Garmin babyCam by sa mala dostať na trh od januára 2016 a uvádzacia cena je stanovená na 200 dolárov.

Pozrite siGPS navigácia, ktorá sa vám prihovorí detským hlasom

 

ZdrojGarmin

Komentáre k článku