Garmin Approach X40 spojil golf a svet fitness

ZDROJ | Garmin

Garmin v poslednej dobe vyrábal náramky pre dve samostatné skupiny. Jednou boli fitness nadšenci, ktorí chceli monitorovať svoju dennú a nočnú aktivitu a druhou golfisti, ktorí sa na green dostanú častejšie ako tri krát do roka. Approach X40 tieto svety spája.

https://youtu.be/SbZ-J7x5Mgk

Nový náramok Garmin Approach X40 totiž prepojil to najlepšie z oboch týchto samostatne fungujúcich svetov. V prvom rade to je totiž elegantný, ľahký a kompaktný náramok, ktorý obsahuje všetko potrebné.

Pozrite siGarmin Vivofit 3 – spoľahlivý partner v aktívnom životnom štýle

Dokáže totiž merať nielen prejdenú vzdialenosť, spánok, kroky, kalórie a dokonca aj srdcový tep. Navyše je vodotesný, takže Garmin Approach X40 pohodlne zastúpi takmer každý fitness náramok.

Garmin Approach X40
ZDROJ | Garmin

Jeho veľkou výhodou je však to, že obsahuje senzory pre sledovanie vašich golfových výkonov. Po pripojení k aplikácii Garmin Connect získate databázu viac ako 40-tisíc golfových ihrísk na celom svete, takže budete presne vedieť ako ste jednotlivé jamky zahrali.

Pozrite siGarmin Forerunner 630: najlepšie bežecké hodinky

Garmin navyše ešte sľubuje aj prepojenie s TruSwing senzorom, takže z jednotlivých údajov budete mať viac ako slušné informácie.

Problémom však je len to, že Garmin Approach X40 sa v predaji neobjaví skôr ako v druhom kvartáli. Jeho cena na americkom trhu by mala byť 249,99 USD.

ZdrojGarmin

Komentáre k článku