Garmin Approach S40 – štýlové hodinky nielen na golf

ZDROJ | Wareable

To, že sa Garmin venuje aj hodinkám pre golfistov nie je žiadnym tajomstvom. Najnovšie firma predstavila nový prírastok do rodinných športových hodiniek – Garmin Approach S40.

Kým nedávno Garmin predstavil päticu prémiových smart hodiniek, najnovšie potichu uviedol na trh golfové hodinky S40. Ide o štýlové a ľahké GPS hodiny s 1,2″ dotykovým displejom.

https://www.youtube.com/watch?v=3FHXqS4I_7A

Pozrite siMARQ – nová séria luxusných hodiniek od Garminu

Milovníkov golfu poteší, že hodinky disponujú viac ako 41 000 nahranými mapami golfových ihrísk z celého sveta. Navyše hodinky podporujú Approach CT10 club senzory, ktoré sa dajú prepojiť s hodinkami a ktoré dokážu sledovať stav vašej golfovej partie. Hodinky tiež automaticky zaznamenávajú vzdialenosť vášho odpalu či vašu polohu na mape.

Pre presné dáta Garmin ponúka Garmin Golf aplikáciu, kde si môžete pozrieť aktuálne výsledky a skóre naživo. Okrem tejto aplikácie nechýba ani tradičná Garmin Connect aplikácia, ktorá slúži ako hlavné rozhranie a komunikačný kanál pre Garmin hodinky. Pre golfistov tiež bude k dispozícii Green View funkcia, ktorá umožní manuálne umiestniť odznaky na mapu alebo odmerať vzdialenosti.

Hodinky však nebudú slúžiť iba na golf. Využijete ich aj ako klasické inteligentné hodinky s podporou GPS či športových aktivít. Garmin Approach S40 dokáže merať kroky, kalórie a tiež spánok. Nechýbajú samozrejme upozornenia, ktoré sa dajú jednoducho nastaviť po prepojení Garmin hodiniek so smartfónom.

ZDROJ | Garmin

Pozrite siGarmin pridal LTE do svojich hodiniek Vivoactive 3 Music

Čo sa týka výdrže batérie, hodinky sľubujú 15-hodinovú výdrž na jedno nabitie v režime GPS a 10 hodín v režime smart hodiniek.

Hodinky Garmin Approach S40 sú k dispozícii v troch farebných spracovaniach – strieborný ciferník s šedým remienkom, čierny ciferník s čiernym remienkom a zlatý ciferník s bielym remienkom. Cena je 299 dolárov, no Garmin ponúka aj verziu s pribaleným CT10 senzorom za 369 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojGarmin

Komentáre k článku