Game Pane dokáže premeniť obrazovky v baroch na herné konzoly

ZDROJ | Game Pane

Žiaden moderný obchod, bar či kaviareň sa už nezaobíde bez veľkoplošných obrazoviek, ktoré sú často využívané aj na propagáciu. Ako však dokazuje platforma Game Pane od spoločnosti Credos, za ktorou stoja aj Slováci, takéto propagačné obrazovky môžu byť spojené aj so zábavou vo forme videohier.

Zahrali by ste si na pive s kamarátmi na neďalekej obrazovke nejakú hru? Samozrejme, barov kde nájdete dostupné aj herné konzoly PlayStation či Xbox je už vo svete dosť. Takáto herná konzola sa však nehodí do každého prostredia. Game Pane dokáže na hernú konzolu premeniť prakticky akúkoľvek obrazovku a k jej ovládaniu nebudete potrebovať ani drahé ovládače.

ZDROJ | Game Pane

Game Pane je miniatúrna herná konzola pripomínajúca počítač Intel Compute Stick, ktorú jednoducho zapojíte za obrazovku do HDMI portu k zdroju napájania. Hernými ovládačmi sa stanú smartfóny zákazníkov, ktorým stačí nasnímať QR kód na obrazovke. Pre následné ovládanie niekoľkých predinštalovaných hier im netreba ani inštalovať ďalšiu mobilnú aplikáciu.

ZDROJ | Game Pane

V hre si teoreticky môžete zmerať sily aj s cudzími návštevníkmi. Na konci hier pre viacerých hráčov sa totiž zobrazí rebríček najlepších, čo môžu prevádzkovatelia podnikov premeniť napríklad na súťaže o nápoje či zľavy. Game Pane pritom ponúka hry rôznych žánrov, od bojoviek až po preteky áut.

Možnosti aplikácie platformy Game Pane sú prakticky nekonečné a nemusia byť obmedzené iba na bary a reštaurácie. Podobne môžu byť využité aj obrazovky vo výkladoch, na letiskách či obchodných centrách. Zákazníkom sa pritom popri hre, z ktorej určite nespustia oči, môžu zobrazovať reklamy, ktoré by inak ľahko prehliadli.

ZDROJ | Game Pane

ZdrojGame Pane

Komentáre k článku