Furby Connect – populárna hračka v pokrokovom šate

ZDROJ | HasbroFurby Connect

Hasbro predstavil pokrokový model legendárnej hračky – Furby Connect, ktorý umožňuje Bluetooth synchronizáciu s mobilnými zariadeniami.

Furby Connect
Jedna z predošlých verzií populárnej hračkyZDROJ | Hasbro

Furby je hračkou, ktorá si získala srdcia mnohých detí, podobne ako Barbie alebo LEGO. Hasbro nedávno predstavil pokrokový model tejto legendárnej hračky – Furby Connect, ktorý umožňuje Bluetooth synchronizáciu s inými zariadeniami.

https://www.youtube.com/watch?v=wiUFV8QQLgk

Základnou myšlienkou je spojiť Furby s mobilnými zariadeniami s OS Android a iOS prostredníctvom aplikácie Furby Connect World. Pomocou pravidelnej aktualizácie by sa mládež so svojím interaktívnym priateľom nemala nudiť.

https://www.youtube.com/watch?v=9GEAIgOgy_o

Furby vníma dotyk aj zvuk

Furby reaguje na zvukové aj dotykové podnety. Spätnú väzbu dokáže vyjadriť pomocou pohybových signálov, zvukov, napr. viac než tisíckou fráz. Displej očí je tvorený LCD obrazovkou, na ktorej je možné zobraziť okolo 100 rôznych, farebných animácií.

Furby Connect
ZDROJ | Hasbro

Pohyb hračky je vraj oveľa prirodzenejší než v predošlých verziách. V systéme Furby je zabudovaná aj schopnosť reagovať na čas. Tým pádom dokáže používateľa prekvapiť zaujímavým spôsobom.

Bezdrôtové pripojenie je osviežujúcim doplnkom Furby Connect. Obohacuje deti novým obsahom, detí získavajú nové herné skúsenosti prostredníctvom aktualizácií, tým sa zvyšuje herná hodnota a udržuje deti v stálej zábave,

vyjadril sa Jim Silver, výkonný riaditeľ spoločnosti TTPM.com.

Aby bola možná pravidelná aktualizácia Furby, Hasbro sa spojil so zvučnými menami v zábavnom sektore, ako napr. Kidz Bop a Jukin Media, ktoré vytvárajú mediálny obsah vhodný pre mladšie publikum.

Furby Connect
ZDROJ | Hasbro

Furby Connect je hračka určená pre deti vo veku 6 a viac rokov. Momentálne je Furby v novom šate dostupný k pred objednávaniu v dvoch farebných variantoch – v zeleno-modrej a ružovej. V jeseni by mala byť ponuka obohatená o ďalšie tri farebné varianty. Aplikácia Furby Connect World App bude dostupná už od 7.júla v rámci obchodov s aplikáciami pre iOS a Android.

ZdrojHasbro

Komentáre k článku