Fuelio, obľúbená appka od Sygicu, má novú funkciu – Záznam o ceste

ZDROJ | Sygic

Trip Log – Záznam o ceste je nová funkcia, ktorú odstala aplikácia Fuelio. Jednoduchým spôsobom dokáže zaznamenávať náklady používateľa, ktoré sú spojené s cestovaním.

ZDROJ | Sygic

Poslednou aktualizáciou dostala táto obľúbená a bezplatná aplikácia užitočnú funkciu monitorovania počtu prejdených kilometrov. Vďaka funkcii Záznam o ceste si budú môcť používatelia zaznamenávať všetky svoje cesty a získajú tak lepší prehľad o svojich výdavkoch na cestovanie.

Tvorca aplikácie, Adrian Kajda, povedal, že práve toto bola najžiadanejšia funkcia zo strany používateľov. Nejde pritom len o profesionálnych vodičov, ale aj o bežných ľudí, ktorí chcú mať prehľad o tom, koľko najazdia a čo ich tento špás stojí.

Pozrite siSygic má svoju prvú aplikáciu pre Apple TV. Čo prináša používateľom?

Fuelio dostalo aktualizáciou 7.4 aj ďalšiu novú inteligentnú funkciu – automatické spustenie. Vďaka nej môže požívateľ spárovať aplikáciu s ľubovoľným zariadením Bluetooth v automobile. Aplikácia sa s ním automaticky spáruje a spustí zaznamenávanie. Po ukončení jazdy sa záznam uloží, je v formáte GPX, ktorý sa dá otvoriť v iných aplikáciách.

Zo všetkých jázd sa teda dajú robiť prehľady, ktoré sa môžu exportovať v formáte CSV a zdieľať ich ďalej. Tieto prehľady sa dajú tiež doplniť tak, aby obsahovali kategórie a dátum.

Fuelio je k dispozícii v 45 jazykoch a umožňuje monitorovať náklady v používateľsky prívetivom prostredí na palivo, servis, parkovanie, umyváreň, diaľničné poplatky a podobne.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku