Flip! – najintuitívnejší stylus na svete?

ZDROJ | Pixabay

Na Kickstarterteri sa objavil nový projekt na stylus, ktorý tvorcovia opisujú ako najviac intuitívny stylus na svete. Vďaka čomu má byť Flip! taký výnimočný?

https://www.youtube.com/watch?v=q1d3rtMcTL0

Flip! ponúka hneď niekoľko vlastností, tou najdôležitejšou však asi bude absencia akýchkoľvek batérii či potreba pripojenia pomocou Bluetooth. Tvorcovia ho preto prirovnávajú ku obyčajnej ceruzke, podobnej tej, s ktorou ste vyrastali. Ako je to možné? Vďaka magnetom.

flip-3
ZDROJ | Kickstarter

Stylus si vďaka magnetom vytvára špeciálne pole, ktoré je stále aktívne a nepotrebuje tak žiadnu prídavnú elektroniku. Celé to potom funguje pomocou softvérových algoritmov a hardvéru tabletu.

Pozrite siApple iPad Pro 9.7 – menší, ale rovnako brutálny

Najväčšia sila leží v gestách. Chcete niečo vymazať, otočte stylus naopak. Potrebujete niečo zväčšiť? Povoľte funkciu, pero oddiaľte a o zvyšok je postarané. Radi by ste ušetrili batériu? Tablet vie, kedy je od neho Flip! vzdialený, a tak automaticky zníži jas displeja.

flip
ZDROJ | Kickstarter

Na výber je tiež niekoľko hrotov, a tak by práca so stylusom mala byť ešte jednoduchšia.

flip
ZDROJ | Kickstarter

Pozrite siBluetooth ceruzka Pencil zmení spôsob kreslenia na iPade

A čo cena? Zo stanovených 7 500 dolárov bolo vyzbieraných až 77 600 USD a číslo stále rastie. Šanca, že tí, ktorí si za stylus ho aj dostanú je tak veľmi vysoká. Za 55 dolárov už aj s poštovným ešte stále zostáva niekoľko posledných pier aj s jedným hrotom a gumou.

ZdrojKickstarter

Komentáre k článku