Flip Browser: jednoduchý webový prehliadač

Flip Browser

Ak vás už omrzel Google Chrome, Dolphin, Firefox či Opera, skúste Flip Browser. Projekt spoločnosti stojacej za úspešnou aplikáciou Send Anywhere má čo ponúknuť.

Vývojári poukazujú predovšetkým na možnosť rýchlejšieho načítavania a preklikávania sa medzi otvorenými kartami, čo sčasti potvrdzujú aj kladné hodnotenia používateľov. Ich počet však zatiaľ neprevyšuje ani 10 000 hranicu.

Po zmene predvoleného prehliadača sa môžete pustiť do prehľadávania nielen slovenského internetu. Ešte pred tým stojí za zváženie nastavenie aplikácie, ktorá sa bude zobrazovať na pravej strane po podržaní na jednej z otvorených kariet.

Flip Browser Flip Browser

Vybral som si Gmail za účelom jednoduchého zdieľania zaujímavých internetových stránok s kolegami či priateľmi. Obľúbené portály je taktiež možné pridávať do záložiek a zdieľať nielen prostredníctvom predvolenej aplikácie.

Následne po opätovnom otvorení appky Flip Browser uvidíte na hlavnej obrazovke veľké obdĺžniky zobrazujúce pridané záložky a v sekcii History zas prehľadný zoznam navštívených webov.

Počas testovania som ocenil možnosť jednoduchého otvorenia novej karty dlhším dotykom na zvolený článok, ktorý sa začal okamžite načítavať. Nemal som však pocit, aby to bolo výrazne rýchlejšie ako pri práci s Google Chrome.

Pozrite siAirDroid: vzdialená správa smartfónu na jedničku

Flip Browser Flip Browser

Hlavný rozdiel je však v rýchlosti prepínania sa medzi otvorenými záložkami bez nutnosti ďalších klikov na menu či iné tlačidlá. Prekvapila ma aj funkcia Open with YouTube, ktorá mi zobrazila všetky dostupné videá na danej webovej adrese.

Pozrite siBalance: logická hra, ktorá vám ponúkne zamestnanie

Flip Browser Flip Browser

Pre nenáročných používateľov sa javí Flip Browser ako ideálny internetový prehliadač, no pre tých s väčšími nárokmi nemá veľmi čo ponúknuť.

ZDROJ | GoogleFlip Browser

Flip Browser74%

Veľkosť:
9,48 MB
Platforma:
Android 4.1 a novší
Cena:
0,00 €

Prednosťou aplikácie Flip Browser je jednoduchosť bez komplexných nastavení a ponúk, ktoré náročnejším používateľom môžu chýbať.

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku