FITT360 – snímajte svoj život so špeciálnym náhrdelníkom

Neustále zdieľanie našich životov cez internet je trend, ktorý sa rozmohol vznikom sociálnych sietí ako Facebook, Instagram či Snapchat. Gadget FITT360 chce preraziť práve vo sfére natáčania a zdieľania videí.

Akčné kamery nie sú žiadnou novinkou, rovnako ako 360° kamery, no pri natáčaní musíme mať často buď voľnú ruku na natáčanie, alebo mať špeciálny gadget na upevnenie na prilbu/bicykel či telo. Gadget FITT360 vo svojej kampani na stránke Kickstarter láka na pohodlie, keďže 360° kameru nosíte na krku v podobe náhrdelníku.

Náhrdelník pripomína bezdrôtové slúchadlá len s tým rozdielom, že z náhrdelníku netrčia žiadne káble. Po obvode nájdete trojicu Full HD kamier, ktoré snímajú okolitý svet a nahrávajú zvuk.

ZDROJ | Kickstarter

Pozrite siInsta360 Nano S – 360-stupňová 4K UHD kamera pre iPhone

Okrem výhody v pohodlného nosenia a ovládania, kamera disponuje funkciou automatického streamu na internet cez internetovú aplikáciu. Výhodou je, že ruky budete mať voľné, takže si náhrdelník môžete vziať aj na športovú aktivitu. Hlavné je, aby vám nespadol z krku.

Kamera FIIT360 má tiež vstavaný GPS signál na sledovanie, kde sa práve nachádzate. Zaujímavou funkciou je možnosť využiť gadget ako Bluetooth slúchadlá na počúvanie hudby alebo telefonovanie.

ZDROJ | Kickstarter

Pozrite siInsta360 ONE – multifunkčná kamera s podporou 4K Ultra HD

FIIT360 náhrdelník bude dostupný v troch farebných spracovaniach – bielom, striebornom a červenom a v troch veľkostiach – S,M a L. Na jedno nabitie by mal gadget vydržať 90 minút. O odolnosť voči vode sa stará certifikát IPX6.

ZDROJ | Kickstarter

Čo sa týka dátumu vydania, FIIT360 je naplánovaný na október 2018 za predobjednávkovú cenu 396 dolárov. Ak zaplatíte 417 dolárov, dostanete k náhrdelníku aj okrasnú kolísku, ktorá bude kameru nabíjať. Súčasťou balenia je aj ochranné puzdro.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojKickstarter

Komentáre k článku