Fitbit Versa – dostupné hodinky, ktoré sa inšpirovali Apple Watch

ZDROJ | Fitbit

Známa značka smart periférií – Fitbit, predstavila nové inteligentné hodinky Fitbit Versa. Okrem povedomého dizajnu, ponúkajú hodinky zaujímavé funkcie a nízku cenu.

recenziaFitbit Versa – elegantná a dostupná alternatíva k Apple Watch

https://www.youtube.com/watch?v=6wQGOBaDbVU

Fitbit Versa ponúkajú nový operačný systém Fitbit OS vo verzii 2.0, ktorý okrem personalizovanej obrazovky ponúka možnosť rýchlych odpovedí a zobrazovanie informácií o zdraví či kondícii. Po dizajnovej stránky je vidieť, že sa Fitbit Versa inšpirovali Apple Watch a ak si odmyslíte charakteristickú korunku Apple Watch, obe hodinky sú si značne podobné.

Hodinky tiež neustále monitorujú srdcový tep a tiež spánok. Navyše si môžete do hodiniek uložiť vlastnú hudbu či počúvať cez streamovaciu službu Deezer.

ZDROJ | Fitbit

Pozrite siFitbit Ionic – smart hodinky, ktoré nie sú veľmi smart

Na počúvanie vám stačia bezdrôtové slúchadlá, keďže hodinky podporujú Bluetooth. Najväčšou devízou má byť výdrž batérie až 4 dni na jedno nabitie. Táto solídna výdrž samozrejme záleží od záťaže zariadenia. Pomocou hodiniek môžete aj platiť cez funkciu Fitbit Pay.

Zaujímavou funkciou je monitorovanie zdravia pre ženy, ktoré im má pomôcť pri monitoringu menštruačného cyklu. Pre milovníkov vodných športov ponúkajú Fitbit Versa monitoring plávania a vodotesnosť až do 50 metrov.

K hodinkám si môžete dokúpiť rôzne príslušenstvo v podobe nových remienkov vo farebných spracovaniach – broskyňová, šedá, čierna, bledo-modrá a biela. Nechýba tiež kožené príslušenstvo Horween pre elegantnejšie nosenie či remienky z nerezovej ocele a kovu.

ZDROJ | Fitbit

Pozrite siFitbit Flyer – bezdrôtové slúchadlá pre fitness

V ponuke bude aj Fitbit Versa Special Edition, hodinky, ktoré ponúkajú špeciálny tkaný remienok s hliníkovým puzdrom v limitovaných farebných spracovaniach. Pre plnohodnotné fungovanie je lepšie vlastniť Android smartfón, aby ste mohli využiť funkciu ako napríklad rýchle odpovede či oznámenia aplikácií, no Fitbit aplikácia je dostupná aj pre iOS.

ZDROJ | Fitbit

Cena hodiniek Fitbit Versa je príjemných 199 eur, čo v porovnaní s konkurenciou od Apple či Samsung je minimálne o 150 eur menej. Ak vás hodinky zaujali, dostupné by mali byť už v priebehu apríla.

ZdrojFitbit

Komentáre k článku