Fitbit Inspire a Inspire HR sú už dostupné pre každého

ZDROJ | Fitbit

Druhý najpredávanejší výrobca smartwatch a fitness náramkov uvoľnil do voľného predaja svoje dva nové modely, ktoré boli doteraz určené len pre veľké firmy a zdravotné poisťovne.

recenziaFitbit Inspire HR – univerzálny fitness náramok

Fitness náramky sú medzi používateľmi veľmi obľúbené, pretože majú oproti plnohodnotným smartwatch niekoľko výhod. Nie sú také veľké, dlhšie vydržia na jedno nabitie, majú výrazne nižšiu cenu a poskytnú najpoužívanejšie funkcie, ktoré sa využívajú aj pri inteligentných hodinkách.

Fitbit InspireZDROJ | Fitbit
https://youtu.be/RIDgDRvBntk

Fitbit zjavne vie, čo požadujú používatelia a tak dlhodobo patrí medzi najpredávanejších výrobcov. Keď predstavil model Inspire a jeho vybavenejší Inspire HR s pridaným GPS modulom, mnohých zaskočilo, že sa nedajá kúpiť v bežnej distribútorskej sieti. Našťastie sa to už zmenilo.

súbojFitbit Inspire HR vs Samsung Galaxy Fit e – ktorý si vybrať?

ZDROJ | Fitbit

Pozrite siVďaka Applu a Fitbitu sa predalo o 67 percent viac inteligentných hodiniek

Fitbit Inspire a Inspire HR boli doteraz dostupné len pre korporátnych zamestnancov a zákazníkov poisťovní. Takýto druh distribúcie môže predstavovať zaujímavý rast predaja, no napriek tomu ich spoločnosť zaradila aj do voľného predaja.

ZDROJ | Fitbit

Fitbit Inspire je základný model. Odmeria kroky, spálené kalórie, automaticky rozpozná rôzny druhy tréningov (chôdza, beh, plávanie, bicykel), sleduje spánok a zobrazí notifikácie zo smartfónu.

ZDROJ | Fitbit

Inspire HR má vylepšenú podporu merania srdcovej frekvencie 24/7. Ukáže spotrebu kyslíka, vďaka modulu GPS informuje v reálnom čase o rýchlosti a polohe používateľa. Obsahuje viac ako 15 tréningových režimov vrátanie dýchacích cvičení. Tiež zistí podrobnejšie údaje o kvalite a hĺbke spánku vrátane REM.

ZDROJ | Fitbit

Fitness náramok je vodeodolný a má 5-dňovú výdrž na jedno nabitie. Dokáže sa automaticky synchronizovať s viac ako 200 zariadeniami pracujúcimi v systémoch Android, iOS a Windows 10. Dotyková obrazovka má podsvietený OLED displej a reaguje na posúvanie a rolovanie.

Pozrite siInteligentné hodinky: Ako a podľa čoho si z nich vybrať?

Fitbit Inspire HRZDROJ | Fitbit

Náramky sa pohybujú v príjemnej cenovej hladine, Fitbit Inspire sa predáva za 69,95 a Inspire HR za 99,95 dolárov. Inspire je na výber v čiernej a bordovej (Sangria) farbe, drahší model sa dá objednať v ružovo-čiernom, čiernom  a čierno-bielom prevedení.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojFitbit

Komentáre k článku