Firma Plantronics prekvapila novou audio ponukou pre každého

Firma Plantronics, ktorá sa venuje audio produktom, predstavila nový line-up svojich zariadení. Ide o niekoľko nových slúchadiel, z ktorých si vyberie skutočne každý.

ZDROJ | Plantronics

Bežci, cestovatelia či hráči. Aj na tieto skupiny sa zameriava nová ponuka firmy Plantronics. Ceny sú viac ako prijateľné a pohybujú sa v rozmedzí od 40 dolárov po 150 dolárov. Poďme však pekne postupne.

BlackBeat FIT 3100

Vlajkovou loďou spoločnosti sú slúchadlá s technológiou Always Aware, ktorá prepúšťa okolité zvuky ako napríklad trúbenie, štekanie psov a brzdy auta. Slúchadlá tak môžu byť využité na vonkajší tréning bez toho, aby ste sa stále obzerali, či náhodou na vás nejde auto. Ide o bezdrôtové slúchadlá, ktoré ponúkajú potrebnú odolnosť a pohodlnosť. Cena je 149 dolárov.

ZDROJ | Plantronics

Okrem tohto modelu, ponúka značka Plantronics aj model BlackBeat FIT 2100 za 99 dolárov a BackBeat FIT 350 za 79 dolárov.

ZDROJ | Plantronics

Pozrite siPlantronics Explorer 395: distingvovaný dizajn, jednoduché použitie

BackBeat GO 410

Model štuplových slúchadiel určený pre cestovateľov, ktorí už nechcú počúvať hluk lietadla či iných prostriedkov dopravy. Slúchadlá tieto zvuky izolujú vďaka technológii ANC (Active Noise Cancelling). Cena je 129 dolárov.

ZDROJ | Plantronics

Pozrite si15 gadgetov, s ktorými potešíte malých i veľkých

BackBeat GO 810

Mostové a bezdrôtové slúchadlá predstavujú zlatý stred medzi novými slúchadlami. Ponúkajú 20-hodinovú výdrž batérie. Cena je 149 dolárov.

ZDROJ | Plantronics

Pozrite siBlackBeat 2 Pro – vstupné bezdrôtové slúchadlá s dobrou cenou

Plantronics RIG 300, RIG 400 PRO a RIG 500 PRO

Séria headsetov určených na hranie eŠportov. RIG 300 sú prémiové slúchadlá s technológiou SoundGuard, ktoré ponúkajú 118 dB zvuk. Cena je 39 dolárov a headset je určený pre Xbox One, Playstation 4, Nintendo Switch a Windows 10.

ZDROJ | Plantronics

Headset RIG 400 PRO HC ponúka technológiu RIG Game Audio Dial, ktorá umožní nastaviť intenzitu zvuku, bez toho, aby ste museli dať ruky preč z klávesnice. Výhodou sú aj duálne náušníky, ktoré izolujú okolité hluky. Cena je 59 dolárov a headset je určený pre Xbox One a PlayStation 4.

ZDROJ | Plantronics

RIG 500 Headset je určený tým, ktorí si chcú pri hraní užiť skutočný hi-fi zvuk. Slúchadlá tiež redukujú hluky a ponúkajú zvýšený komfort. Tento headset je dostupný v štyroch verziách – PRO HX pre Xbox One za 79 dolárov, PRO HS pre PlayStation 4 za 79 dolárov, PRO za 99 dolárov a PRO Esports Edition za 149 dolárov.

ZDROJ | Plantronics

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojPlantronics

Komentáre k článku