Firma CAKE predstavila sériu pracovných elektrických motoriek CAKE :work

ZDROJ | CAKE

O motorkách CAKE informujeme pravidelne. Najnovšie táto švédska firma predstavila pracovnú sériu pre rôzne zamestnania CAKE :work.

Nová séria ponúka až 6 nových modelov s vylepšeným výkonom, dojazdom, efektivitou jazdy a hlavne kapacitou. Modely sú určené pre opravárov, záchranárov, remeselníci, záhradníci či inštalatéri.

Pozrite siCAKE Kalk AP – elektrická motorka ako prostriedok proti pytliakom

Maximálny dojazd týchto motoriek je až 160 kilometrov na jedno nabitie. Výhodou jednotlivých modelov je bohatá výbava vrátane dodatočného úložného priestoru, ktorý umožňuje prepravovať tovar o objeme až 2 000 litrov.

Makka :work je nový model určený na transport pracovných nástrojov a vybavenia z bodu A do bodu B. Na výber sú dva modely: Makka flex :work s maximálnou rýchlosťou 45 kilometrov za hodinu, 4 kW motorom a dojazdom 100 kilometrov na jedno nabitie. Cena je 5 000 €.

ZDROJ | CAKE

Ďalším modelom je Makka range: work so štandardnou rýchlosťou 25 kilometrov za hodinu, 2 kW motorom, no slušným dojazdom 110 kilometrov na jedno nabitie. Cena je 4 700 €.

ZDROJ | CAKE

Ösa :work je model, ktorý slúži ako pracovná stanica a súčasne ťažné vozidlo na dvoch kolesách. V rámci tejto série sú na výber tri modely. Prvým je Ösa flex :work, mopedový verzia s dojazdom 140 kilometrov, 7 kW motorom a rýchlosťou 45 kilometrov za hodinu.

ZDROJ | CAKE

Druhým modelom je Ösa range :work s maximálnou rýchlosťou 25 kilometrov za hodinu, 5 KW motorom a dojazdom 160 kilometrov na jedno nabitie.

ZDROJ | CAKE

Tretím modelom je Ösa+ :work s maximálnou rýchlosťou až 90 kilometrov za hodinu, 11 kW motorom a dojazdom 125 kilometrov na jedno nabitie. Na tento model už potrebujete aj vodičské oprávnenie A1.

ZDROJ | CAKE

Pozrite siCAKE Makka – dizajnová elektrická motorka zo Švédska

Kým prvé dva modely sú určené skôr na nižšie objemy a rýchlosti, tretí model ponúka vysoký výkon, nosnosť aj slušnú rýchlosť. Čo sa týka cien Ösa flex :work sa predáva za 10 500 €, Ösa range :work za 10 000 € a Ösa+ :work za 12 000 €.

Posledným modelom je off-road motorka Kalk :work s maximálnou rýchlosťou presahujúcou 90 kilometrov za hodinu a dojazdom 83 kilometrov na jedno nabitie a 10 kW motorom. Cena tohto modelu je 13 000 €.

ZDROJ | CAKE

ZdrojCAKE

Komentáre k článku