Firma BRP ukázala celé portfólio elektrických dopravných prostriedkov

Firma BRP na výstave v Las Vegas ukázala niekoľko nových prírastkov do sveta elektrických prostriedkov. Okrem vodného skútra či motokáry, predstavila aj elektrickú motorku a bicykel.

BRP má už niekoľkoročné skúsenosti s podobnými dopravnými prostriedkami, rozdiel je v tom, že tentokrát sú elektrické. Konkrétne ide o šesť nových elektrických konceptov, ktoré sú určené do vody aj na cesty.

ZDROJ | BRP

Pozrite siBlacksmith B3 – štýlový elektrický skúter, ktorý chce konkurovať Vespe

Samozrejme všetky predstavené modely sú iba konceptami, takže sa ich reálne ani nemusíme dočkať. Firma BRP momentálne vyhodnocuje možnosti trhu a na základe dopytu sa rozhodne, ktoré z prostriedkov sa budú predávať.

Jednou z predstavených noviniek je aj vodný skúter Sea-Doo GTI. Elektrické bicykle či motorky sú predstavované často, no elektrický vodný skúter takú veľkú konkurenciu mať nebude.

ZDROJ | BRP

Ďalším ekologickým prostriedkom je trojkolka Ryker EV. Okrem tejto trojkolky firma BRP predstavila koncepty ďalších dvoch – eCOM a TWeLVE. Model eCOM ponúka navyše miesto pre spolujazdca.

Predstavenému portfóliu nechýba ani elektrický skúter a motorka v podobe modelov CT1 a CT2. Novinkou tiež je elektrická motokára. Aby sme to zrekapitulovali, firma BRP predstavila elektrický skúter, motorku, vodný skúter a tri trojkolky, ktoré sa medzi sebou značne líšia.

ZDROJ | BRP

Pozrite siMercedes-Benz VISION EQS – ukážka luxusu s plne elektrickým pohonom

Neustále vylepšujeme a elektrické vozidlá nie sú výnimkou. Náš talentovaný tím z celého sveta pracuje na nových nápadoch a sme motivovaní počúvať reakcie zákazníkov„, vyjadril sa viceprezident firmy BRP, Denys Lapointe.

Okrem konceptov však firma BRP neprezradila ďalšie detaily. Na dojazd, výdrž, technické detaily a hlavne na cenu, pokiaľ sa bude niečo z toho predávať, si budeme musieť počkať. Čo poviete na predstavenú ponuku elektrických vozidiel a plavidiel? Kúpili by ste si niektoré z nich?

ZdrojBRP

Komentáre k článku