„Fantómom opery“ je aj Devialet Phantom Reactor

Parížska národná opera oslávila vlani 350. výročie a Devialet prispel k tomuto sviatku exkluzívnou edíciou reproduktorov Gold Phantom, ktoré sú vlajkovou loďou rady Phantom.

Na začiatku roku 2020 Devialet spoluprácu s touto kultúrnou inštitúciou potvrdil novou iniciatívou, keď do portfólia pridal ďalšiu exkluzívnu edíciu.

Pozrite siDevialet Gold Phantom – 4 500 W v mini luxusnom balení

Ako urobiť prakticky dokonalý produkt ešte zaujímavejším? Jeho limitovanou edíciou!

Priaznivci značky Devialet, ale hlavne milovníci nekompromisného zvuku, ktorí si zároveň potrpia na high-endové kúsky z limitovaných sérií, teraz môžu opäť získať výnimočný produkt.

ZDROJ | Devialet

Po vlaňajšom predstavení exkluzívneho vydania reprosystému Gold Phantom Opéra de Paris ide tentoraz o Phantom Reactor. V modifikácii Opéra de Paris sa bude vyrábať silnejšia verzia Reactora s výkonom 900 W. Z hľadiska výkonu najmenší reproduktor rady Phantom, Reactor s výkonom 600 W, bude k dispozícii len v bielom, alebo čiernom prevedení, tak ako doteraz.

Pozrite siDevialet miniaturizoval svoj „mimozemský“ Phantom. Reactor bude aj lacnejší

Phantom Reactor Opéra de Paris je takisto výsledkom spolupráce s chrámom hudby – Parížskou národnou operou. S frekvenčnou odozvou 18 Hz až 21 kHz dokáže sprostredkovať pôsobivý hudobný zážitok, nielen pri klasických dielach. O technických parametroch Reactora sme písali podrobne v samostatnom článku.

ZDROJ | Devialet

Už pri uvedení Gold Phantom Opéra de Paris povedal zástupca generálneho riaditeľa Parížskej opery Jean-Philippe Thiellay, že hľadanie nových foriem dosahu a rozvoja je súčasťou poslania tejto prestížnej inštitúcie. Devialet je pre Operu veľkolepým partnerom s jedinečným francúzskym prístupom k inováciám a dokonalosti, čo je aj víziou Opery.

Pozrite siDevialet – francúzski osvietenci nerešpektujúci dogmy

Zlatý dizajn Phantomu Reactor Opéra de Paris má evokovať jej pozlátené interiéry, ale pre milovníkov exkluzívnych prvkov bude určite atraktívnym obzvláštnením.

Navyše vlani prišiel Devialet s inováciou operačného systému Devialet Operating System (DOS 2)  pre reprosystémy Phantom Reactor. Nová verzia dokáže spárovať dva reproduktory do výkonného stereosystému bez potreby hardvérového hubu Dialog.

Dva reproduktory Reactor Opéra de Paris tak môžete bezdrôtovo spojiť pomocou aplikácie Devialet app do stereo tandemu.

ZdrojBIS audio

Komentáre k článku