Facebook spustí vlastnú zoznamku Dating, už ju testuje

ZDROJ | Facebook

Facebook je bezpochyby najväčšou sociálnou sieťou na svete. Ak ňou ale chce ostať, musí prichádzať s novinkami, ktoré oslovia ďalšie masy ľudí, resp. udržia tých súčasných. Po novom to skúsi so zoznamkou. Tú už testujú zamestnanci Facebooku. Spustenie je tak na spadnutie.

Pozrite siSlovák vytvoril unikátny vyhľadávač pre Facebook, nechtiac je zoznamkou

O Facebook zoznamke sa hovorilo už dávnejšie, dokonca aj Zuckerberg predostrel plány na nedávnej developerskej konferencii F8 na jar tohto roka.

V súčasnosti sa už pomaly chystá jej oficiálne spustenie. Dating totiž už naplno testujú zamestnanci Facebooku. Istá Jane Manchun Wong z Bostonu ale na svojom Twittri zverejnila niekoľko screenshotov očakávanej zoznamky.

ZDROJ | Jane Manchun Wong

Z nich vyplýva, že Facebook bude dávať dokopy ľudí, ktorí sa zhodujú vo svojich profiloch. Zároveň bude možné zoznamkový profil oddeliť od toho klasického facebookového. Žiaľ, viac informácií ako základné nastavenia Jane neukázala, keďže ďalej sa dostanú iba zamestnanci Facebooku.

Podľa jej vyjadrení pod postom je ale v zoznamke aj sekcia Community, v ktorej sú zoskupení používatelia z podobných komunít. Vtipný je mimochodom úvodný oznam pre zamestnancov.

Každopádne, klasické zoznamovacie služby ako Tinder apod. budú mať problém. Facebook s miliardami používateľov má veľkú šancu pretiahnuť na svoju stranu mnohých používateľov zoznamovacích aplikácií.

 

 

ZdrojJane Mnachun Wong / Twitter

Komentáre k článku