Fabulous: Motivate Me! – každý deň plný energie

Možností ako si zlepšiť deň je dostatok, no mnohí ich nevyužívajú, alebo v zhone sa zabudnú zastaviť a napríklad dopriať si v pokoji pohár vody. Nabiť energiou sa vás pokúsi zaujímavá aplikácia Fabulous: Motivate Me!

Hneď po spustení vás aplikácia požiada o voľbu jedného zo 4 cieľov. Na výber je napríklad schudnutie, lepší spánok, sústredenie alebo cítiť sa plný energie. Po zvolení zadáte svoje meno alebo prezývku pod akou vás bude aplikácia oslovovať. Následne si ešte prejdete základnými nastaveniami a môžete sa pustiť do plnenia cieľov.

Fabulous-Motivate-Me-12 Fabulous-Motivate-Me-13

Po zvolení „cítiť sa plný energie“ začnete s ranným rituálom. Autori ponúkajú širokú paletu aktivít. Pod každou je krátky popis, prečo práve túto by ste mali začleniť a tiež odporúčaný čas strávený vykonávaním napríklad ranného cvičenia.

Pridaním všetkých nových vyhovujúcich ranných zvykov aplikácia poskytne možnosť prehľadu toho, čo bude nasledovať zajtra po vašom zobudení. Po dokončení tvorby ranného plánu sa vám automaticky zobrazia návrhy na aktiváciu poobedného alebo večerného rituálu.

Fabulous-Motivate-Me-16 Fabulous-Motivate-Me-21

Hlavná obrazovka zobrazuje prehľad nastavených rituálov, ktoré môžete ešte dodatočne upravovať. Ako napríklad dni kedy chcete takto začínať či alarm, ktorý vás bude zobúdzať.

V pravom hornom rohu sa nachádza menšie tlačidlo “ + “ s funkciou pridania ďalšieho súboru zvykov. Pre lepšiu prehľadnosť je možné pre každý jednotlivo vybrať obrázok alebo farbu z ponuky.

Fabulous-Motivate-Me-19 Fabulous-Motivate-Me-20

V dolnom pravom rohu sa nachádza menšia modra ikona rakety s funkciou „Make me fabulous “ s funkciou presmerovania na výber jednotlivých aktivít. Vyskúšať je možné yogu, meditáciu ale absolvovať krátke cvičenie či strečing.

Fabulous-Motivate-Me-22 Fabulous-Motivate-Me-18

Potiahnutím obrazovky z práva doľava sa dostanete na prehľad týždňa aj so štatistikou dokončených aktivít. Po zopakovaní toho istého pohybu aplikácia zobrazí poslednú kartu, kde sa nachádza zoznam úloh s percentuálnou úspešnosťou.

Kliknutím na aktuálne prebiehajúcu úlohu sa zobrazia bližšie informácie. V ponuke aplikácie nájdete zvyšné 3 ciele, ktoré však môžte začaťplniť až po absolvovaní aspoň 10 zvykov.

Fabulous: Motivate Me!91%

Veľkosť:
18,0 MB
Platforma:
Android 4.0.3 a novší
Cena:
0,00 €

Fabulous: Motivate Me! ponúka jednoduché riešenie ako začať deň plný energie a tiež ako ho v pokoji skončiť.

TECHBOX tip redakcie

Komentáre k článku