Eye – smart obal, ktorý vám z iPhonu spraví Android s dvomi displejmi

Máte iPhone, no chýbajú vám tam funkcie ako 3,5 mm jack, miesto pre druhú SIM kartu či väčšia batéria? Projekt z Kickstarteru EYE vám tento problém možno vyrieši.

EYE je zaujímavý koncept sartfón obalu, ktorý disponuje množstvom funkcií a vychytávok, ktoré jabĺčkovým používateľom často chýbajú.

Na prvý pohľad vyzerá obal trochu zvláštne, no zároveň zaujímavo. Keď vložíte do EYE svoj iPhone, budete mať zrazu smartfón s dvomi displejmi. To sa len tak nevidí.

ZDROJ | Kickstarter
ZDROJ | Kickstarter
ZDROJ | Kickstarter

Poďme sa však pozrieť, čo všetko EYE ponúka. Okrem 5″ druhého AMOLED displeju dostanete funkčný operačný systém Android 7.1 Nougat, funkciu bezdrôtového nabíjania, funkciu Alway On displej, 2 800 mAh batériu, miesto na dve SIM karty, podporu pre 256 GB úložisko, podporu NFC, infračervený senzor a 3,5 mm jack.

ZDROJ | Kickstarter

Pozrite siInteligentný obal FlexCase – nie až tak vzdialená budúcnosť

Výhodou druhého displeju je možnosť selfie hlavným fotoaparátom. EYE sa dá použiť ako pri iPhone 7, tak aj pri starších modeloch 6S a 6. Samozrejme EYE je podporovaný aj pre Plus verzie. K dispozícii sú farebné spracovania lesklá čierna a matná čierna.

Na Kickstarteri sa dá momentálne obal predobjednať za 95 dolárov s očakávaným dátum vydania august 2017. Ak by ste chceli obal aj s podporou 4G, priplatíte si cca 35 dolárov. Autori dokonca oznámili aj obal s podporou laser tag hry, ktorý bude stáť 180 dolárov.

Vývojári na Kickstarter stránke informovali, že v prípade úspechu projektu, plánujú vytvoriť aj vodotesný smart kryt pre iPhony.

Cena nie je až taká vysoká ak si zoberieme množstvo funkcií. Napriek zvláštnemu a trochu kostrbatému dizajnu, vyzerá obal zaujímavo a poskytuje množstvo funkcií, ktoré iPhone používateľom chýbajú. Otázne je, či tieto funkcie budú dostupné len pre druhý displej alebo sa to berie ako jeden smartfón. Z produktového videa sme však nadobudli pocit, že EYE vám vlastne z telefónu spraví dva rôzne smartfóny s dvomi rôznymi operačnými systémami.

ZDROJ | Kickstarter

Pozrite siZadný kryt smartfónu Alcatel A5 LED hýri farbami. Ako to vyzerá naživo?

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojKICKSTARTER

Komentáre k článku