Expense IQ: majte prehľad vo svojich výdavkoch a príjmoch

V druhej polovici mája sme vám priblížili bankové aplikácie, ktorých komplexnosť vyhovie hádam všetkým používateľom. Pre tých ostatných tu je appka Expense IQ, ktorá vám ukáže, kde a koľko míňate a nezabudne ani na nezaplatené faktúry.

Aplikácia Expense IQ vo verzii 2.0 prichádza s pokročilejšími nastaveniami účtov, možnosťou cloud synchronizácie a mnohými ďalšími funkciami.

Autori vás hneď po spustení požiadajú o základné nastavenia obsahujúce menu, jazyk a čas upozornenia na sumarizáciu dňa. Následne máte možnosť sa preklikať úvodnými informáciami, ktoré poukazujú na hlavné funkcie a novinky.

Expense IQ-15 Expense IQ-16

Vytvorením vášho účtu vo forme hotovosti alebo klasického bankového účtu s nastavením aktuálneho zostatku a mesačného rozpočtu budete už iba krok od zadávania prvých výdavkov alebo príjmov.

Pod záložkou „Prehľad“ nájdete aktuálny stav vašich financií, ktoré aktualizujete jednoducho po stlačení farebného „+“ v pravom dolnom rohu.

Expense IQ-21 Expense IQ-22

Zvolením výdavkov je nutné vyplniť názov položky, za ktorú ste minuli určitú sumu. Nechýba možnosť predikcie, vďaka ktorej si následne systém vhodne priradí kategóriu.

Podobným štýlom zadáte aj príjmy. Avšak veľmi užitočnou funkciou je pripomienka platby, prostredníctvom ktorej si nadefinujete nadchádzajúce výdaje s periodicitou.

Expense IQ-28  Expense IQ-27

Po pravidelnom mesačnom vkladaní údajov vás v záložke „Správy“ možno milo prekvapí komplexný prehľad vášho hospodárenia, ktorý je efektívne spracovaný formou farebných grafov.

Expense IQ-25 Expense IQ-14

Ak vás Expense IQ zaujala, za menej ako 2,2 € mesačne získate napríklad ochranu heslom, čistú aplikáciu bez reklám, užitočnú miniaplikáciu alebo aj cloud synchronizáciu.

Zadávanie výdajov a príjmov je jednoduché a zároveň celkom rýchle, nemusíte sa teda strachovať o nadmerné mrhanie časom. Doplnil by som už iba skener čiarových kódov, ktorý by ešte zrýchlil vkladanie údajov.

TECHBOX tip redakcie

ZDROJ | Google

Expense IQ87%

Veľkosť:
40 MB
Platforma:
Android, verzia sa líši v závislosti od zariadenia
Cena:
0,00 €

Vďaka Expense IQ získate komplexný prehľad o vašich financiách v podobe prehľadných grafov, ktorých vyplnenie nie je žiadna veda.

Komentáre k článku