Exkluzívna športová hra Ultimate Rivals debutuje v Apple Arcade

ZDROJ | Apple

Ultimate Rivals vyvinula spoločnosť Bit Fry Game Studios. Spája športovcov z hokeja, basketbalu, futbalu a baseballu. Hra je od včerajšieho dňa k dispozícii exkluzívne len na Apple Arcade.

Apple oznámil príchod novej série športových hier do hernej platformy Apple Arcade. Prvý v sérii je titul Ultimate Rivals: The Rink. V tejto hre si hráči vyberú z viac ako 50 športovcov, ktorí budú súťažiť v hokejových zápasoch dvaja na dvoch.

Hráči sa môžu rôzne kombinovať, napríklad Alex Ovečkin a Alex Morgan proti De’Aaron Fox a Jose Altuve alebo Skylar Diggins-Smith a Wayne Gretzky. Rôzne variácie športových hviezd ponúknu jedinečné spôsoby, ako hrať a vyhrať proti umelej inteligencii, alebo iným hráčom v online multiplayerových zápasoch.

Ultimate Rivals: The Rink sa dá stiahnuť cez Apple Arcade na iPhone, iPad, Mac a Apple TV. Novinka umožní každému hrať so svojimi obľúbenými športovými hviezdami v arkádovej akcii so špičkovým obrazovým a zvukovým spracovaním a grafikou 60 fps.

ZDROJ | Apple

Ďalšou hrou v sérii bude Ultimate Rivals: The Court, ktorá bude uvedená na jar 2020. V sérii bude uvedený licencovaný obsah All-Star športovcov od Združenia hráčov NHL, NBA, NFL (NFLPA), MLB, WNBA a Americkej asociácie hráčov futbalových tímov USA (USWNTPA) a tiež športovcov na dôchodku, ako je Wayne Gretzky.

Pozrite siApple Arcade – všetko, čo potrebujete vedieť o novej hernej službe

„Roztrháme knihu pravidiel športových videohier a prepíšeme ju novej generácii. Najprv začneme s hráčmi, posilníme ich fantáziu, aby sme vytvorili športový tím tak, ako si len dokážu predstaviť,“ povedal Ben Freidlin, generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti Bit Fry Game Studios.

Platforma Apple Arcade bola predstavená ešte v marci, svoje virtuálne brány otvorila 19. septembra tohto roku. Príjemným nastavením mesačného poplatku (4,99 ) si získala pomerne slúšnú popularitu. Funguje však iba na najnovších OS, t.j. iOS 13, iPadOS 13, macOS 10.15 Catalina a tvOS 13. Apple si zakladá na exkluzivite titulov, hry v tejto službe sa nesmú objaviť na inej mobilnej platforme, ani v inej hernej predplatnej službe.

ZdrojApple

Komentáre k článku