Exkluzívna chladnička od LG za cenu ojazdeného auta

ZDROJ | LG

S peniazmi má problém každý, buď ich má primálo, alebo priveľa. Väčšina z nás by zrejme rada patrila k menšine, ktorá musí riešiť investície, daňové odpisy či kolísanie cien nehnuteľností. No aj takýto ľudia potrebujú – len si to predstavte! – chladničku. Tušíte správne, Calex im zrejme nebude stačiť.

LG je dlhoročným výrobcom nielen čiernej techniky, ale aj domácich spotrebičov. Nedávno predstavil novú špičkovú chladničku, model LG LRFVS3006S.

Má všetko, čo by ste kedy na chladničke chceli mať, ale báli ste sa to na rodinnej schôdzi o rozpočte povedať.

ZDROJ | LG

Zaujme elegantným farebným skleneným panelom, ktorý sa osvetlí dvoma rýchlymi ťuknutiami, takže môžete vidieť obsah vnútorného priestoru bez otvorenia dvierok. Takto sa znižuje strata studeného vzduchu, čo pomáha udržiavať jedlo čerstvejšie.

Technológia Slim SpacePlus Ice System je zabudovaná do dverí chladničky, pomáha vytvoriť viac miesta v regáloch a umožňuje väčší priestor pre nádoby vo dverách.

Nastaviteľný kôš sa dá ľahko posuvať nahor a nadol, aby sa prispôsobil rozmerom potravín a nápojom všetkých veľkostí.

Pozrite siFirma LG ukázala inteligentný šatník LG Styler Black Tinted Mirror Glass Door

Vrcholom toho, čo dokáže táto high-endová chladnička je výrobník ľadu Craft Ice. Výrobca  to opisuje takto: Exkluzívny automatický výrobník ľadu s pomalým topením vyrába luxusný ľad doma bez zásahu používateľa. Doprajte svojim nápojom dokonalý ľad pre zábavu na ďalšej úrovni, od prepracovaných koktailov a whisky až po nealkoholické nápoje, limonády, či ľadovú kávu.

ZDROJ | LG

Dávkovač ľadu a vody pojme takmer akúkoľvek veľkosť fľaše. So šikovnou funkciou Measured Fill (Odmerané plnenie) môžete tiež vydávať presné množstvá filtrovanej vody 4, 8,16 alebo 32 uncí. Jeden liter je 33,814 uncí.

Chladničke nechýbajú smart funkcie. Podporuje Wi-Fi, vie pracovať s Google asistentom a Amazon Alexa, rozumie si so SmartThinQ.

Čo sa týka technických špecifikácií, ide o 841 litrovú, trojdverovú chladničku (mraznička má z toho 294 l). Výrobník ľadu má kapacitu 1,7 kg. Ročná spotreba energie je 770 kWh. Chladnička má v sebe deväť snímačov teploty, dva výparníky, detský zámok, automatické zatváranie dverí a zaručene tichú prevádzku LoDecibel.

LG LRFVS3006S má 155 kg a rozmery 93 x 174,94 x 90,80 cm (hĺbka, výška, šírka).

ZDROJ | LG

Cena za chladničku nie je vôbec malá, LG si ju ocenilo na 4 399,99 dolárov v prevedení nehrdzavejúcej striebornej ocele. Čierna nehrdzavejúca oceľ stojí 4 619,99 dolárov.

ZDROJ | LG

ZdrojLG

Komentáre k článku