eVýsledky: povinnosť každého športového fanúšika

Aktuálne už pomerne rozšírená aplikácia eVýsledky vo verzii 2.6.1 patrí na slovenskom Google Play obchode k top športovým aplikáciám. Ak ju ešte nemáte a často sledujete aktuálne výsledky, po prečítaní recenzie pravdepodobne zmeníte názor.

eVýsledky, ako fanúšik futbalu používam vo svojom smartfóne takmer od prvej verzie. Od prvej verzie autori doplnili množstvo užitočných funkcií a predovšetkým sprehľadnili užívateľské prostredie.

eVýsledky-13 eVýsledky-14

Spustením aplikácie sa vám okamžite zobrazia prebiehajúce súťaže prednastaveného športu s číslami po pravej strane signalizujúce počet zápasov v aktuálny deň. Ak chcete kompletný prehľad o aktuálnom dianí vo zvolenom športe, stačí kliknúť na riadok s textom všetky zápasy.

Nechýba ani prehľad všetkých tabuliek v danom športe, ktoré nájdete na pravej strane dolnej lišty aplikácie. Autori doplnili k získaným bodom tímov aj štatistiku úspešnosti zápasov doma a vonku, prehľad strelcov, zoznam odohraných stretnutí a program ďalších zápasov.

eVýsledky-23 eVýsledky-22

Otvorením jednotlivého zápasu dostávate kompletný prehľad priebehu stretnutia so štatistikami, zostavami a prehľadom nielen spoločných zápasov. Nechýba ani tabuľka alebo pavúk súťaže. V dolnej časti obrazovky zas môžete vidieť informáciu, kde sa dané stretnutie vysiela.

V ponuke aplikácie eVýsledky nájdete zoznam podporovaných športov, medzi ktorými nechýbajú aj také, o ktorých ste možno v živote nepočuli. V prvom riadku ponuky autori umiestnili odkaz na základné nastavenia.

eVýsledky-18 eVýsledky-19

Registrácia nie je nutnosťou, avšak vďaka nej môžete využiť plný potenciál aplikácie. Po vytvorení  účtu máte možnosť sledovať preferované ligy a obľúbené zápasy aj na iných zariadeniach a tiež vo webovej verzii.

TECHBOX tip redakcie

eVýsledky96%

Veľkosť:
8,3 MB
Platforma:
Android 2.3 a novší, iOS 7.0 a novší
Cena:
0,00 €

Jednoduchá aplikácia eVýsledky pre každého fanúšika športu, ktorý tu nájde nielen futbal a hokej. Nechýbajú ani komplexné štatistiky zápasov s tabuľkami.

Komentáre k článku