EVOLVEO StrongPhone Z1 láka vysokou odolnosťou a dostupnou cenou

ZDROJ | EVOLVEO

EVOLVEO rozširuje produktový rad odolných telefónov o model EVOLVEO StrongPhone Z1. Tento tlačidlový telefón s 2,4” displejom vyniká vysokou odolnosťou a nízkou cenou.

Pozrite siEVOLVEO StrongPhone Q9 sa nezľakne drsných podmienok

ZDROJ | EVOLVEO

Mobilný telefón EVOLVEO StrongPhone Z1 ponúka možnosť používať dve SIM karty, je vodotesný a odolný voči poškodeniu pri pádoch a nárazoch vďaka špecifikácii IP68. Odolnosť mobilu zabezpečuje vnútorný robustný rám a výrazné pogumovanie hrán.

Pozrite siEVOLVEO AirStream A7 – minimalistické Bluetooth slúchadlo

ZDROJ | EVOLVEO

Telefón je vybavený tlačidlovou klávesnicou, má 1,3 Mpx fotoaparát, je možné s ním posielať a prijímať SMS aj MMS správy. V softvérovej výbave nechýba prehliadač fotografií, videa aj prehrávač hudby.

Pozrite siEvolveo Armor XL – multifunkčný reproduktor za rozumnú cenu

ZDROJ | EVOLVEO

Displej veľkosti 2,4” s rozlíšením 240 x 320 px je konštruovaný tak, aby odolal nadmernému tlaku aj poškriabaniu. O energetickú stránku sa stará 1 700 mAh batéria. Nesmieme opomenúť ani svietidlo s veľkou intenzitou svetla ovládané vyhradeným tlačidlom na boku telefónu.

Pozrite siEVOLVEO RoboTrex H5 – robot za pár stovák vie vysávať aj umývať podlahu

ZDROJ | EVOLVEO

EVOLVEO StrongPhone Z1 s rozmermi 135 x 60 x 19 mm a hmotnosťou 154 g sa predáva za 54 €. Ako vidíte aj na produktorvých fotografiách, určený je do každého prostredia a podmienok.

ZDROJ | EVOLVEO

ZdrojEVOLVEO

Komentáre k článku