EVOLVEO StrongPhone Q9 sa nezľakne drsných podmienok

Dnes už pomerne širokú ponuku outdoorových, alebo ak chcete odolných dotykových smartfónov rozšíril ďalší adept, uchádzajúci sa o pozornosť. Na trh vstúpil „drsňák“ EVOLVEO StrongPhone Q9.

ZDROJ | EVOLVEO

Už jeho „výzor“ prezrádza, že je určený do drsných podmienok, čo potvrdzuje jeho odolnosť podľa špecifikácie IP68 a vojenského štandardu MIL-STD-810G. Takže zvládne ponor v hĺbke 1,2 metra po dobu 30 minút, extrémne teplotné a nárazové podmienky a podobne.

recenziaSamsung Galaxy Xcover 4 – vylepšený borec do každého terénu

ZDROJ | EVOLVEO

Do tela tohto obrnenca, veľkého 147 x 74 x 15 mm s hmotnosť 204 g, výrobca umiestnil 4,5-palcový IPS displej s HD 720p rozlíšením i štvorjadrový 64-bitový procesor 1,3 GHz MediaTek, ktorý ale bližšie nešpecifikoval. Ako operačný systém nasadil Android 7.0 Nougat.

ZDROJ | EVOLVEO

Pozrite siLG X Venture – odolný smartfón do každého počasia

StrongPhone Q9 je vybavený 8 Mpx fotoaparátom s automatickým zaostrovaním a LED bleskom, ktorý má zvládnuť záznam videa vo Full HD. Predná kamera mu síce chýba, výrobca tým však eliminoval jedno z potenciálne slabších miest tohto obrnenca.

ZDROJ | EVOLVEO

recenziaARCHOS 50 Saphir – odolný smartfón, ktorý si budete chcieť kúpiť

Zo špecifikácií ešte vyberme Dual SIM režim, podporu LTE, ale aj Wi-Fi, Bluetooth, NFC a taktiež GPS. Micro USB konektor je okrem napájania a pripojenia k počítaču využiteľný vďaka OTG aj pre perifériá. Zdrojom energie je batéria s kapacitou 2 400 mAh.

ZDROJ | EVOLVEO

Ak zvažujete kúpu podobného borca a EVOLVEO StrongPhone Q9 sa dostal do užšieho výberu tak vedzte, že u nás je v predaji za odporúčaných 246 eur.

ZdrojEVOLVEO

Komentáre k článku