Evolveo Armor XL – multifunkčný reproduktor za rozumnú cenu

ZDROJ | Evolveo

Valcovité reproduktory sú v móde. Po JBL Flip 4 prichádza o niečo lacnejší a aj zaujímavejší Evolveo Armor XL, ktorý ponúka šesť funkcií v jednom tele.

Jedná sa o bezdrôtový reproduktor, ktorý by vďaka certifikátu IP54 mal odolať striekajúcej vode či dažďu. Vo vnútri nájdete zabudovaný MP3 prehrávač, FM rádio a tiež čítačku microSD kariet.

Najzaujímavejšia funkcia je zabudované LED svietidlo v jednej časti valca, ktoré môžete využiť napríklad ako svietidlo na bicykel. Svietidlo môžete tiež využiť na SOS signalizáciu. Aby sme šesť funkcií uzavreli, reproduktor Evolveo Armor XL disponuje zabudovanou Power Bankou a mikrofónom, ktorý umožňuje vybaviť si telefonáty.

ZDROJ | Evolveo

Pozrite siEVOLVEO Android Box H8 – krabička k telke s Ultra HD a HDR

Na výber máte štyri farebné spracovania – čierna, červená, modrá a zelená. Súčasťou balenia je aj držiak na bicykel, takže si nemusíte dokupovať žiadnu špeciálnu súčiastku. Ak ho chcete nosiť pripnutý k batohu alebo k oblečeniu, reproduktor disponuje aj šikovnou karabínou.

Čo sa týka zvuku, Evolveo Armor XL ponúka dynamický 40 mm neodymový HD stereo reproduktor s výkonom 3 W. Frekvenčný rozsah je 20 HZ – 20 kHz. Bluetooth dosah reproduktoru je 10 metrov, no ak chcete počúvať cez kábel, reproduktor disponuje aj 3,5 mm portom. Ak chcete počúvať hudbu z microSD karty, reproduktor podporuje karty do veľkosti 64 GB.

ZDROJ | Evolveo

Pozrite siEVOLVEO StrongPhone Q9 sa nezľakne drsných podmienok

Výdrž by tiež mala potešiť, keďže reproduktor disponuje kapacitou 4 000 mAh a pri párovaní využíva úsporný Bluetooth 4.0. Práve táto kombinácia sľubuje výdrž 10 hodín.

Ak sa rozhodnete pripojiť reproduktor k počítaču, bude slúžiť ako čítačka pamäťových kariet alebo externý PC reproduktor.

ZDROJ | Evolveo

Pozrite siEVOLVEO AirStream A7 – minimalistické Bluetooth slúchadlo

Ak vás reproduktor Evolveo Armor XL zaujal, určite vás poteší aj cena, ktorá je iba 27 eur. V porovnaní s konkurenciou od JBL je to vyše 100-eurový rozdiel. Otázna je samozrejme kvalita zvuku. Už sa nevieme dočkať, keď si ho vyskúšame. Reproduktor by mal byť dostupný už koncom augusta.

ZDROJ | Evolveo

Komentáre k článku