Everyday Sling 5L – kompaktná, štýlová a drahá taška pre fotografov

ZDROJ | Peak Design

Tašky na fotoaparáty nie sú veľmi štýlové a občas ani praktické. To má zmeniť spoločnosť Peak Design s novou taškou Everyday Sling 5L.

https://youtu.be/j3OBbsLK1Cg

Spoločnosť Peak Design je známa svojimi štýlovými taškami a ruksakmi určenými najmä pre fotografov či kameramanov. V ich portfóliu ale chýbala malá taška, ktorá by odniesla dostatok techniky a nie je príliš malá na kratšie fotografické výpravy.

Pozrite siNikon D7500 – vydarená zrkadlovka s rýchlosťou blesku

Novinkou je teda taška Everyday Sling 5L, ktorá vyniká hlavne v praktickom dizajne. Vnútro tašky sa dá upravovať podľa potrieb techniky. Peak Design uvádza, že sa do 5L tašky vojde bezzrkadlový fotoaparát s dvoma objektívmi, alebo DSLR fotoaparát s jedným objektívom.

ZDROJ | Peak Design

Pozrite siCanon G1 X Mark III – prvý kompakt so snímačom zo zrkadlovky

Vo vnútri nájdeme aj priehradku na (maximálne) 11-palcový tablet a nechýbajú ani bočné priehradky na externú batériu, telefón alebo príslušenstvo. Upraviť sa samozrejme dá aj popruh, ktorý je možné rýchlo doťahovať a uvoľňovať aj počas nosenia.

ZDROJ | Peak Design

Everyday Sling 5L dokáže odniesť aj iné veci, ako fotoaparáty. Taška bezpečne odnesie aj drona DJI Mavic alebo Spark s ovládačom alebo iného drona s podobným rozmerom. O bezpečnosť sa samozrejme nestarajú len výstuže, ale aj vodoodolný zips a vonkajší plášť.

ZDROJ | Peak Design

Pozrite siBenQ SW271 – 27-palcový 4K UHD monitor, ktorý poteší najmä fotografov

Taška je v predaji v sivej a čiernej farbe za 99,95 dolárov, no pri objednávaní z oficiálnej stránky si k cene treba prirátať ďalších 14,95 dolárov za poštovné a 22,98 dolárov za daň. Touto cestou tak Everyday Sling 5L získate za 137,88 dolárov.

Komentáre k článku