Evernote Scannable – skenujte dokumenty úplne automaticky

Nie je pochýb o tom, že Evernote je jedným z najobľúbenejších digitálnych poznámkových blokov. Jeho možnosti sú totiž takmer neobmedzené. Teraz k nim pribudla aj možnosť rýchleho skenovania dokumentov pomocou novej aplikácie Scannable.

Evernote Scannable Evernote Scannable

STIAHNITE SI Evernote Scannable v App Store

Aplikácia Scannable od spoločnosti Evernote sa objavila prvý krát ešte v minulom roku, až doposiaľ však bola v beta verzii. Teraz je konečne dostupná priamo v App Store a navyše zadarmo. Nejedná sa pritom iba o jednoduchú aplikáciu, ktorá umožňuje skenovanie dokumentov pomocou fotoaparátu vo vašom iPhone a ich následné zdieľanie do poznámkového bloku Evernote. To koniec koncov zvládne aj Evernote bez inej aplikácií, aj keď Scannable samozrejme vie odosielať oskenované fotografie priamo do poznámkového bloku. Okrem toho však môžete dokumenty ľubovoľne zdieľať naprieč operačným systémom, alebo ich otvárať v iných aplikáciách.

V čom však Scannable nad inými podobne zameranými aplikáciami vyniká je automatizácia celého procesu skenovania. Jednoducho zapnete aplikáciu a ona sama vytvorí fotografiu daného dokumentu a to dokonca bez potreby stlačenia spúšte. Vy si už následne maximálne môžete dodatočne orezať dokument podľa potreby, prípadne ho otočiť. Medzi nastaveniami bohužiaľ chýba možnosť vytvorenia čiernobielej kópie a to je v podstate aj jediný nedostatok, ktorý sme počas testovania aplikácie objavili. Inak je Scannable skutočne vydarenou aplikáciou, ktorá určite stojí za vyskúšanie.

Evernote Scannable Evernote Scannable

Evernote Scannable

Hodnotenie: 9/10

Veľkosť: 31 MB

Cena: 0,00 €

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku