Energy Phone Max 4G je európska odpoveď ázijským žralokom

Už sme si akosi zvykli, že väčšina výrobcov spotrebnej elektroniky má svoje základne v ázijských krajinách. Preto sú vítaným spestrením trhu konkurencie schopné zariadenia s európskym rodokmeňom. Podobne, ako smartfón Energy Phone Max 4G od španielskeho výrobcu Energy Sistem. Ten sa snaží zaujať priamymi, trochu konzervatívnymi dizajnovými líniami bez výstrelkov. Širšie spektrum používateľov môže osloviť aj podpora dvoch aktívnych SIM kariet rozmeru Micro.

Energy Phone Max 4G 07
ZDROJ | Energy Sistem

Smartfón Energy Phone Max 4G so systémom Android 5.1 poháňa 4-jadrový procesor ARM Cortex-A53 s taktom 1 GHz a grafikou Mali T720MP1. Dopĺňa ho 1 GB RAM pamäť a 16 GB vnútorný priestor, pričom využijete aj microSD pamäťovú kartu do kapacity 128 GB. Zobrazovacou jednotkou je 5-palcový displej technológie IPS s rozlíšením 720 x 1 280 px a ochrannou vrstvou proti masnote a nečistotám.

Energy Phone Max 4G 09
ZDROJ | Energy Sistem

Smartfón, ako jeho názov napovedá, zvládne pripojenie v sieťach LTE a nechýba mu ani Wi-Fi či Bluetooth. Čo sa týka fotografických funkcií, na to vám poslúži buď 8 Mpx zadný fotoaparát s AF, LED a záznamom HD videa, alebo predná 5 Mpx selfie kamera s uhlom záberu 84,3°. Energiu zabezpečuje 2 500 mAh batéria. Smartfón Energy Phone Max 4G sa v týchto dňoch dostáva na trh za cenu 159 €, pričom naň, ako na všetky výrobky, Energy Sistem poskytuje trojročnú záruku.

https://www.youtube.com/watch?v=BNWXn73jcPc

 

ZdrojEnergy Sistem

Komentáre k článku