S Energy Multiroom Tower Wi-Fi môžete mať hudbu v celom dome

ZDROJ | Energy Sistem

Súčasťou systému Energy Multiroom, španielskej spoločnosti Energy Sistem, je zaujímavá reproduktorová veža Energy Multiroom Tower Wi-Fi.

Energy Multiroom Tower Wi-Fi
ZDROJ | Energy Sistem

Pozrite siEnergy Tower 8 Bluetooth, veža plná hudby

Bezdrôtový Wi-Fi audio systém v elegantnom vežovom vyhotovení, s tromi reproduktormi a jedným subwooferom v konfigurácii 2.1, dosahuje výstupný výkon 60 W. Rozmerovo je o niečo menší, ako Bluetooth model Tower 8. Meria 15 x 15 x 100 cm a váži 6,2 kg.

Energy Multiroom Tower Wi-Fi 01
ZDROJ | Energy Sistem

Na ľahké ovládanie všetkých funkcií slúži dotykový panel, umiestnený na vrchnej strane veže. Využiť môžete aj diaľkový ovládač, ktorý je súčasťou balenia. Všimnite si tiež šikovnú drážku navrchu, slúžiacu ako stojan pre smartfón alebo tablet.

https://www.youtube.com/watch?v=PYsrrTjp6O8

Hudbu zo smartfónu alebo tabletu môžete prehrávať prostredníctvom bezdrôtových technológií Wi-Fi, Bluetooth 4.0 a AirPlay/DLNA. Poruke máte aj sloty pre SD kartu, USB pamäťový kľúč či linkový vstup. Systém obsahuje tiež dva USB porty, vyhradené pre súbežné nabíjanie audio zariadení a smartfónu či tabletu.

Prostredníctvom domácej Wi-Fi siete môže prepojiť viacero reproduktorových veží Energy Multiroom Tower Wi-Fi. Môžu byť v jednej miestnosti, ale aj vo viacerých miestnostiach domu či bytu.

Energy Multiroom Tower Wi-Fi lifestyle 00
ZDROJ | Energy Sistem

Zaujímavosťou je možnosť ovládania zariadenia (ale aj celého multiroom systému) pomocou bezplatnej aplikácie Energy Multiroom Wi-Fi. Ňou môžete dostupné audio systémy navzájom synchronizovať a následne si zvoliť ľubovoľný playlist.

Energy Multiroom Tower Wi-Fi lifestyle 03
ZDROJ | Energy Sistem

Pre vybraný playlist potom môžete aktivovať jeho prehrávanie na všetkých zariadeniach, alebo pre jednotlivé audio systémy vybrať samostatné zoznamy skladieb.

Energy Multiroom Tower Wi-Fi lifestyle 01
ZDROJ | Energy Sistem

S aplikáciou Energy Multiroom Wi-Fi môžete prehrávať hudbu uloženú v smartfóne, tablete, na pamäťových úložiskáchch, ale aj skladby z on-line služieb ako Spotify Premium či TuneIn. Dostupná je pre OS Android a iOS.

Energy Multiroom Tower Wi-Fi lifestyle 04
ZDROJ | Energy Sistem

Odporúčaná cena tohto zaujímavého repro boxu Energy Multiroom Tower Wi-Fi je 150 €.

 

ZdrojEnergy Sistem

Komentáre k článku