Ember – nabíjateľný termohrnček

ZDROJ | Ember

Ak máte radi horúce nápoje včas ráno, ale často ich vypijete až po tom, čo sa ochladia – práve pre vás je tu Ember. Ember je „hrnček“, ktorý udrží kávu i čaj v ideálnej teplote počas dlhej doby. Nie je však klasickým termohrnčekom. Ember hrnček si nabijete. Dokáže udržať tekutiny v primeranej teplote viac ako dve hodiny. Do tohto hrnčeka môžete naliať približne 350 ml tekutín.

ember_mug_26

 

Ember ovládate jednoduchých spôsobom pomocou aplikácie. Inštalácia aplikácie Ember je možná pre operačné systémy Android aj iOS. Ember môžete ovládať nielen pomocou mobilného zariadenia ale aj pomocou smartwatch.

https://www.youtube.com/watch?v=ERmBj15qPgo

V aplikácii k vášmu hrnčeku si môžete uložiť prednastavené hodnoty teplôt, môžete si aktuálnu teplotu ľubovoľne prispôsobiť a dokonca aj pomenovať váš vlastný hrnček. Napr. podľa výrobcov je ideálna teplota na pitie kávy okolo 135°F – čo je okolo 57°C. Samozrejme, čím je teplota v hrnčeku vyššia, čas udržiavania stabilnej teploty je kratší. Ak na váš denný prídel kávy zabúdate, môžete si na Ember nastaviť pripomienky.

Ember je vhodný pre rôzne typy ľudí, pretože jeho dizajn je univerzálny. Je vyrobený z materiálu, ktorý neobsahuje BPA – bisfenol A, chemickú zlúčeninu, ktorá sa používa pri výrobe plastov.

ember_mug_12

Ak chcete byť majiteľom hrnčeka Ember, môžete si ho zakúpiť priamo na stránke výrobcu, alebo v rámci kampane Indiegogo. Cena za jeden kus hrnčeka Ember je 129 dolárov, v prepočte je to približne 116 €.

ZdrojEmber,Indiegogo

Komentáre k článku